Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36478296・Zimná 94, 05201 Spišská Nová Ves・Založené 2002
Obrat 2025
35 tis. €
+47 %Zisk 2025
31 tis. €
+6 937 %Aktíva
214 tis. €
+16 %Vlastný kapitál
5 254 €
+121 %Zadlženosť
97,5 %
−16 ppHrubá marža
93,2 %
+128 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
86,6 %
+88 ppZisk / výnosy
ROA
14,3 %
+15 ppRentabilita aktív
ROE
581,7 %
+580 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,92
+19 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
33 tis. €
+30 564 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
6,2 %
+324 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−17 tis. €
+65 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-4,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 3 286 € | 36 tis. € | 17 tis. € | 35 tis. € |
| Pridaná hodnota | 992 € | 26 tis. € | −5 909 € | 33 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 3 307 € | 36 tis. € | 24 tis. € | 35 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 368 € | 3 058 € | −447 € | 31 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 2 036 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 0 € | 340 € | 2 036 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 182 tis. € | 186 tis. € | 184 tis. € | 214 tis. € |
| Neobežný majetok | 22 tis. € | 22 tis. € | 22 tis. € | 22 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 22 tis. € | 22 tis. € | 22 tis. € | 22 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 160 tis. € | 164 tis. € | 162 tis. € | 192 tis. € |
| Zásoby | 59 € | 59 € | 59 € | 59 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 159 tis. € | 159 tis. € | 161 tis. € | 161 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 487 € | 5 035 € | 364 € | 30 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 182 tis. € | 186 tis. € | 184 tis. € | 214 tis. € |
| Vlastné imanie | −28 tis. € | −25 tis. € | −25 tis. € | 5 254 € |
| Základné imanie | 1 826 € | 1 826 € | 1 826 € | 1 826 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 153 € | 153 € |
| HV minulých rokov | −30 tis. € | −30 tis. € | −27 tis. € | −27 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 368 € | 3 058 € | −447 € | 31 tis. € |
| Záväzky | 210 tis. € | 211 tis. € | 209 tis. € | 208 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 210 tis. € | 211 tis. € | 209 tis. € | 208 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 142 € | 142 € | 142 € | 142 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
12 registrovaných činností
podpredseda
Adresa Spišský Hrušov 25, 05363 Spišský Hrušov, Slovenská republika
člen
Adresa Spišský Hrušov 25, 05363 Spišský Hrušov, Slovenská republika
predseda
Adresa Spišský Hrušov 25, 05363 Spišský Hrušov, Slovenská republika
predseda družstva
Adresa Spišský Hrušov 25, 05363 Spišský Hrušov, Slovenská republika
predseda od 19.2.2002
Adresa Palárikova 2269/20, Spišská Nová Ves, Slovenská republika
podpredseda od 19.2.2002
Adresa J. Francisciho 1697/24, Levoča, Slovenská republika
podpredseda
Adresa J. Francisciho 1697/24, Levoča, Slovenská republika
Prepojené osoby nie sú evidované.
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.