Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36478911・Vodárenská 578, 05934 Spišská Teplica・Založené 2002
Obrat 2025
0 €
Zisk 2025
−4 003 €
−0,5 %Aktíva
4 373 €
−48 %Vlastný kapitál
3 598 €
−53 %Zadlženosť
17,7 %
+8,9 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
ROA
-91,5 %
−44 ppRentabilita aktív
ROE
-111,3 %
−59 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,67
−77 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−3 663 €
−0,5 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-9,3 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−148 €
−118 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-2,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 3 893 € | 1 592 € | 0 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | 2 991 € | −266 € | −326 € | −326 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 3 893 € | 1 592 € | 0 € | 0 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −323 € | −3 559 € | −3 984 € | −4 003 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 16 tis. € | 12 tis. € | 8 333 € | 4 373 € |
| Neobežný majetok | 13 tis. € | 10 tis. € | 7 126 € | 4 072 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 13 tis. € | 10 tis. € | 7 126 € | 4 072 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 2 389 € | 1 727 € | 1 207 € | 301 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 1 298 € | 0 € | 19 € | 22 € |
| Finančné účty | 1 091 € | 1 727 € | 1 188 € | 279 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 16 tis. € | 12 tis. € | 8 333 € | 4 373 € |
| Vlastné imanie | 15 tis. € | 12 tis. € | 7 601 € | 3 598 € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | 8 164 € | 7 841 € | 4 282 € | 298 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −323 € | −3 559 € | −3 984 € | −4 003 € |
| Záväzky | 479 € | 322 € | 732 € | 775 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 239 € | 64 € | 406 € | 449 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 240 € | 258 € | 326 € | 326 € |
Vývoj daňových povinností
40 registrovaných činností
Adresa Vodárenská 578, 05934 Spišská Teplica, Slovenská republika
Adresa Vodárenská 578, Spišská Teplica, Slovenská republika
od 14.3.2002
Adresa Vodárenská 578, Spišská Teplica, Slovenská republika
od 14.3.2002
Adresa Hlavná 203, Zbyňov, Slovenská republika
Adresa Vodárenská 578/14, 05934 Spišská Teplica, Slovenská republika
Adresa Vodárenská 578, 05934 Spišská Teplica, Slovenská republika
Adresa Vodárenská 578, 05934 Spišská Teplica, Slovenská republika
Adresa Vodárenská 578, Spišská Teplica, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.