Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36479349・Kamenica 110, 08271 Kamenica・Založené 2002
Obrat 2025
206 tis. €
−24 %Zisk 2025
−13 tis. €
−66 %Aktíva
182 tis. €
−8,2 %Vlastný kapitál
171 tis. €
−7,2 %Zadlženosť
6,0 %
−1,0 ppHrubá marža
22,3 %
+1,6 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-6,5 %
−3,5 ppZisk / výnosy
ROA
-7,3 %
−3,3 ppRentabilita aktív
ROE
-7,8 %
−3,4 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
5,67
−26 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−12 tis. €
−103 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-7,8 %
+24 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
51 tis. €
−15 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-0,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 447 tis. € | 319 tis. € | 269 tis. € | 203 tis. € |
| Pridaná hodnota | 83 tis. € | 73 tis. € | 56 tis. € | 45 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 447 tis. € | 319 tis. € | 269 tis. € | 206 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 17 tis. € | 12 tis. € | −8 009 € | −13 tis. € |
| Daň z príjmov | 4 684 € | 3 347 € | 1 920 € | 960 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 243 tis. € | 212 tis. € | 198 tis. € | 182 tis. € |
| Neobežný majetok | 126 tis. € | 117 tis. € | 129 tis. € | 120 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 126 tis. € | 117 tis. € | 129 tis. € | 120 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 116 tis. € | 96 tis. € | 69 tis. € | 62 tis. € |
| Zásoby | 45 tis. € | 39 tis. € | 18 tis. € | 25 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 12 tis. € | 11 tis. € | 5 639 € | 10 tis. € |
| Finančné účty | 59 tis. € | 46 tis. € | 45 tis. € | 27 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 243 tis. € | 212 tis. € | 198 tis. € | 182 tis. € |
| Vlastné imanie | 206 tis. € | 192 tis. € | 184 tis. € | 171 tis. € |
| Základné imanie | 7 000 € | 7 000 € | 7 000 € | 7 000 € |
| HV minulých rokov | 125 tis. € | 117 tis. € | 129 tis. € | 121 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 17 tis. € | 12 tis. € | −8 009 € | −13 tis. € |
| Záväzky | 37 tis. € | 20 tis. € | 14 tis. € | 11 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 20 tis. € | 9 457 € | 9 009 € | 11 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 16 tis. € | 11 tis. € | 4 806 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
5 registrovaných činností
Adresa Kamenica 110, 08271 Kamenica, Slovenská republika
od 11.4.2002
Adresa Kamenica 110, Kamenica, Slovenská republika
od 11.4.2002
Adresa Námestie sv. Martina 707/22, Lipany, Slovenská republika
od 11.4.2002
Adresa Hviezdoslavova 859/109, Lipany, Slovenská republika
Adresa Hviezdoslavova 859/109, 08271 Lipany, Slovenská republika
Adresa Kamenica 110, 08271 Kamenica, Slovenská republika
Adresa Kamenica 110, 08271 Kamenica, Slovenská republika
Adresa Kamenica 110, 08271 Kamenica, Slovenská republika
Adresa Hviezdoslavova 859/109, 08271 Lipany, Slovenská republika
Adresa Kamenica 110, 08271 Kamenica, Slovenská republika
Adresa Hviezdoslavova 859/109, 08271 Lipany, Slovenská republika
Adresa Kamenica 110, Kamenica, Slovenská republika
Adresa Hviezdoslavova 859/109, Lipany, Slovenská republika
Adresa Kamenica 110, Kamenica, Slovenská republika
Adresa Námestie sv. Martina 707/22, Lipany, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.