Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36480614・Mládeže 2352/26, 05801 Poprad・Založené 2002
Obrat 2025
155 tis. €
+29 %Zisk 2025
24 tis. €
+368 %Aktíva
189 tis. €
+40 %Vlastný kapitál
134 tis. €
+16 %Zadlženosť
29,3 %
+15 ppHrubá marža
64,6 %
+8,4 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
15,2 %
+11 ppZisk / výnosy
ROA
12,4 %
+8,7 ppRentabilita aktív
ROE
17,6 %
+13 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
3,86
−58 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
30 tis. €
+361 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,2 %
−1,1 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
140 tis. €
+18 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
0,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 109 tis. € | 113 tis. € | 119 tis. € | 155 tis. € |
| Pridaná hodnota | 59 tis. € | 60 tis. € | 67 tis. € | 100 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 110 tis. € | 115 tis. € | 120 tis. € | 155 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 4 197 € | 927 € | 5 035 € | 24 tis. € |
| Daň z príjmov | 1 235 € | 391 € | 1 448 € | 6 351 € |
| Daň z príjmov splatná | 1 235 € | 391 € | 1 448 € | — |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 123 tis. € | 125 tis. € | 135 tis. € | 189 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 122 tis. € | 124 tis. € | 133 tis. € | 189 tis. € |
| Zásoby | 3 338 € | 2 713 € | 2 207 € | 18 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 17 tis. € | 27 tis. € | 23 tis. € | 57 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | — |
| Finančné účty | 102 tis. € | 94 tis. € | 108 tis. € | 114 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 996 € | 1 146 € | 1 354 € | — |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 123 tis. € | 125 tis. € | 135 tis. € | 189 tis. € |
| Vlastné imanie | 114 tis. € | 111 tis. € | 115 tis. € | 134 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 2 434 € | 2 434 € | 2 434 € | — |
| HV minulých rokov | 101 tis. € | 101 tis. € | 101 tis. € | 101 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 4 197 € | 927 € | 5 035 € | 24 tis. € |
| Záväzky | 8 837 € | 14 tis. € | 19 tis. € | 55 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 2 115 € | 1 958 € | 2 037 € | 2 101 € |
| Krátkodobé záväzky | 4 593 € | 9 113 € | 14 tis. € | 49 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | — |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 2 129 € | 2 848 € | 3 028 € | 4 348 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | — |
Vývoj daňových povinností
8 registrovaných činností
Adresa Mládeže 2352/26, 05801 Poprad, Slovenská republika
Adresa Rázusova 2677/14, 05801 Poprad, Slovenská republika
Adresa Mládeže 2352/26, Poprad, Slovenská republika
Adresa Dravce 150, Dravce, Slovenská republika
Adresa Mládeže 2352/26, 05801 Poprad, Slovenská republika
Adresa Rázusova 2677/14, 05801 Poprad, Slovenská republika
Adresa Mládeže 2352/26, 05801 Poprad, Slovenská republika
Adresa Rázusova 2677/14, 05801 Poprad, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.