Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36483141・Pod Kalváriou 61, 08001 Prešov・Založené 2002
Obrat 2025
13 tis. €
+132 %Zisk 2025
1 111 €
+111 %Aktíva
7 751 €
−60 %Vlastný kapitál
7 751 €
+339 %Zadlženosť
0,0 %
−117 ppHrubá marža
39,9 %
+43 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
8,5 %
+183 ppZisk / výnosy
ROA
14,3 %
+65 ppRentabilita aktív
ROE
14,3 %
−291 ppRentabilita vlastného imania
Zisk pred zdanením
1 451 €
+115 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
23,4 %
+23 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
356 €
−57 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
11,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Úročený dlh
0 €
−100 %Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 4 074 € | 5 314 € | 5 652 € | 13 tis. € |
| Pridaná hodnota | 4 074 € | 3 968 € | −190 € | 5 232 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 4 074 € | 5 314 € | 5 652 € | 13 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 0 € | −106 € | −9 878 € | 1 111 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 0 € | 340 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 0 € | 0 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 24 tis. € | 23 tis. € | 19 tis. € | 7 751 € |
| Neobežný majetok | 23 tis. € | 23 tis. € | 19 tis. € | 7 395 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 23 tis. € | 23 tis. € | 19 tis. € | 7 395 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 106 € | 743 € | 820 € | 356 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 106 € | 743 € | 820 € | 356 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 24 tis. € | 23 tis. € | 19 tis. € | 7 751 € |
| Vlastné imanie | 6 640 € | 6 534 € | −3 238 € | 7 751 € |
| Základné imanie | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 0 € | −106 € | −9 878 € | 1 111 € |
| Záväzky | 17 tis. € | 17 tis. € | 23 tis. € | 0 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 17 tis. € | 17 tis. € | 23 tis. € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
27 registrovaných činností
Adresa Pod Kalváriou 61/4224, 08001 Prešov, Slovenská republika
Adresa Pod Kalváriou 61, Prešov, Slovenská republika
Adresa Pod Kalváriou 4224/61, 08001 Prešov, Slovenská republika
Adresa Pod Kalváriou 4224/61, 08001 Prešov, Slovenská republika
Adresa Pod Kalváriou 61/4224, 08001 Prešov, Slovenská republika
Adresa Pod Kalváriou 61/4224, 08001 Prešov, Slovenská republika
Adresa Pod Kalváriou 61, Prešov, Slovenská republika
Adresa Pod Kalváriou 61, Prešov, Slovenská republika
Adresa Pod Kalváriou 61, Prešov, Slovenská republika
Adresa Pod Kalváriou 61, Prešov, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.