Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36489409・Poštárka 4137/16A, 08501 Bardejov・Založené 2003
Obrat 2025
0 €
−100 %Zisk 2025
0 €
+100 %Aktíva
0 €
−100 %Vlastný kapitál
0 €
−100 %Zadlženosť
—
NezverejnenéHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Zisk pred zdanením
0 €
+100 %Zisk + daň z príjmov
Čistý pracovný kapitál
0 €
−100 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-8,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Čistý dlh
0 €
+100 %Úročený dlh − finančné účty − krátkodobý finančný majetok
Dlhodobý dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery
Krátkodobý dlh
0 €
Bežné bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Čistý cash flow
−4 339 €
+60 %Zmena stavu finančných účtov oproti predchádzajúcemu roku
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 358 tis. € | 154 tis. € | 42 tis. € | 0 € |
| Pridaná hodnota | 65 tis. € | 71 tis. € | 14 tis. € | 0 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 358 tis. € | 154 tis. € | 49 tis. € | 0 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 538 € | 497 € | −11 tis. € | 0 € |
| Daň z príjmov | 170 € | 150 € | 340 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 101 tis. € | 59 tis. € | 9 969 € | 0 € |
| Neobežný majetok | 22 tis. € | 15 tis. € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 22 tis. € | 15 tis. € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 79 tis. € | 45 tis. € | 9 969 € | 0 € |
| Zásoby | 11 tis. € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 41 tis. € | 29 tis. € | 5 630 € | 0 € |
| Finančné účty | 27 tis. € | 15 tis. € | 4 339 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 101 tis. € | 59 tis. € | 9 969 € | 0 € |
| Vlastné imanie | 13 tis. € | 14 tis. € | 2 436 € | 0 € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 5 564 € | 6 102 € | 6 599 € | 0 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 538 € | 497 € | −11 tis. € | 0 € |
| Záväzky | 88 tis. € | 45 tis. € | 7 533 € | 0 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 84 tis. € | 41 tis. € | 7 533 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 3 513 € | 4 582 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
5 registrovaných činností
Adresa Poštárka 4137/16A, 08501 Bardejov, Slovenská republika
Adresa Poštárka 4137/16A, 08501 Bardejov, Slovenská republika
Adresa Stebník 80, 08633 Stebník, Slovenská republika
Adresa Stebník 122, Stebník, Slovenská republika
Adresa Poštárka 4137/16A, 08501 Bardejov, Slovenská republika
Adresa Stebník 80, 08633 Stebník, Slovenská republika
Adresa Stebník 122, 08633 Stebník, Slovenská republika
Adresa Stebník 122, Stebník, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
4 zápisy z obchodného registra
PALSTAV - PS, s.r.o. v likvidácii
Poštárka 4137/16A, 08501 Bardejov
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.