Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36490377・Zimná 3234/6, 05801 Poprad・Založené 2004
Obrat 2025
1,11 mil. €
+333 %Zisk 2025
317 tis. €
+26 139 %Aktíva
560 tis. €
+71 %Vlastný kapitál
29 tis. €
+545 %Zadlženosť
94,8 %
−3,8 ppHrubá marža
45,2 %
+5,4 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
28,4 %
+29 ppZisk / výnosy
ROA
56,6 %
+57 ppRentabilita aktív
ROE
1 080,0 %
+1 107 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,36
+27 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
354 tis. €
+50 309 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,6 %
−263 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
135 tis. €
+1 093 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
7,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 384 tis. € | 169 tis. € | 253 tis. € | 1,1 mil. € |
| Pridaná hodnota | 83 tis. € | 34 tis. € | 101 tis. € | 499 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 408 tis. € | 175 tis. € | 257 tis. € | 1,11 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −4 816 € | −55 tis. € | −1 217 € | 317 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 1 920 € | 37 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 265 tis. € | 239 tis. € | 327 tis. € | 560 tis. € |
| Neobežný majetok | 68 tis. € | 98 tis. € | 155 tis. € | 50 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 68 tis. € | 98 tis. € | 155 tis. € | 50 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 197 tis. € | 141 tis. € | 173 tis. € | 510 tis. € |
| Zásoby | 11 tis. € | 11 tis. € | 27 tis. € | −6 147 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 909 € | 1 759 € | 17 tis. € |
| Krátkodobé pohľadávky | 63 tis. € | 40 tis. € | 56 tis. € | 220 tis. € |
| Finančné účty | 123 tis. € | 89 tis. € | 89 tis. € | 278 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 265 tis. € | 239 tis. € | 327 tis. € | 560 tis. € |
| Vlastné imanie | −67 tis. € | −114 tis. € | 4 551 € | 29 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | −70 tis. € | −67 tis. € | −122 tis. € | −415 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −4 816 € | −55 tis. € | −1 217 € | 317 tis. € |
| Záväzky | 332 tis. € | 353 tis. € | 323 tis. € | 531 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 32 tis. € | 69 tis. € | 68 tis. € | 112 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 315 tis. € | 257 tis. € | 161 tis. € | 374 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 1 636 € | 42 tis. € | 84 tis. € | 58 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | −20 tis. € | −20 tis. € | 2 660 € | −18 tis. € |
| Rezervy | 3 611 € | 5 354 € | 6 211 € | 5 104 € |
Vývoj daňových povinností
22 registrovaných činností
Adresa Zimná 3234/6, 05801 Poprad, Slovenská republika
Adresa Družstevná 799/45, 06503 Podolínec, Slovenská republika
Adresa Družstevná 799/45, 06503 Podolínec, Slovenská republika
Adresa Zimná 3234/6, 05801 Poprad, Slovenská republika
Adresa Družstevná 799/45, 06503 Podolínec, Slovenská republika
Adresa Zimná 3234/6, 05801 Poprad, Slovenská republika
Adresa Zimná 3234/6, 05801 Poprad, Slovenská republika
Adresa Družstevná 799/45, 06503 Podolínec, Slovenská republika
Adresa Zimná 3234/6, 05801 Poprad, Slovenská republika
Adresa Družstevná 799/45, 06503 Podolínec, Slovenská republika
Adresa Zimná 3234/6, 05801 Poprad, Slovenská republika
Adresa Zimná 3234/6, 05801 Poprad, Slovenská republika
Adresa Družstevná 799/45, 06503 Podolínec, Slovenská republika
Adresa Zimná 3234/6, 05801 Poprad, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.