Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36494992・Slovenská 30, 08001 Prešov・Založené 2004
Obrat 2025
121 tis. €
+8,5 %Zisk 2025
−1 172 €
−113 %Aktíva
917 tis. €
+10 %Vlastný kapitál
254 tis. €
−0,6 %Zadlženosť
72,3 %
+3,1 ppHrubá marža
50,0 %
+16 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-1,0 %
−9,3 ppZisk / výnosy
ROA
-0,1 %
−1,3 ppRentabilita aktív
ROE
-0,5 %
−4,1 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,25
−6,9 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
698 €
−94 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
267,9 %
+251 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−354 tis. €
−29 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
67,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 71 tis. € | 88 tis. € | 87 tis. € | 88 tis. € |
| Pridaná hodnota | 11 tis. € | 24 tis. € | 30 tis. € | 44 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 90 tis. € | 99 tis. € | 112 tis. € | 121 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −18 tis. € | −5 813 € | 9 332 € | −1 172 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 85 € | 1 833 € | 1 870 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 85 € | 1 833 € | 1 870 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 862 tis. € | 843 tis. € | 831 tis. € | 917 tis. € |
| Neobežný majetok | 772 tis. € | 742 tis. € | 728 tis. € | 797 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 243 tis. € | 213 tis. € | 199 tis. € | 268 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 529 tis. € | 529 tis. € | 529 tis. € | 529 tis. € |
| Obežný majetok | 88 tis. € | 97 tis. € | 100 tis. € | 117 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 119 € | 121 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 85 tis. € | 77 tis. € | 94 tis. € | 107 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 2 655 € | 20 tis. € | 5 415 € | 9 815 € |
| Časové rozlíšenie | 2 522 € | 3 193 € | 3 067 € | 3 352 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 862 tis. € | 843 tis. € | 831 tis. € | 917 tis. € |
| Vlastné imanie | 252 tis. € | 246 tis. € | 256 tis. € | 254 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | −93 tis. € | −112 tis. € | −118 tis. € | −109 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −18 tis. € | −5 813 € | 9 332 € | −1 172 € |
| Záväzky | 610 tis. € | 597 tis. € | 575 tis. € | 663 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 200 tis. € | 196 tis. € | 200 tis. € | 192 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 410 tis. € | 401 tis. € | 375 tis. € | 471 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
20 registrovaných činností
Adresa Hrabová 740/20, 08901 Svidník, Slovenská republika
Adresa Komenského 11, 08501 Bardejov, Slovenská republika
Adresa Hrabová 740/20, 08901 Svidník, Slovenská republika
Adresa Šarišské Čierne 66, 08637 Šarišské Čierne, Slovenská republika
Adresa Šarišské Čierne 66, 08637 Šarišské Čierne, Slovenská republika
Adresa Soboš 49, 09042 Soboš, Slovenská republika
Adresa Hrabová 740/20, 08901 Svidník, Slovenská republika
Adresa Hrabová 740/20, 08901 Svidník, Slovenská republika
Adresa Hrabová 740/20, 08901 Svidník, Slovenská republika
Adresa Komenského 11, 08501 Bardejov, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.