Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36500224・Mengusovce 209, 05936 Mengusovce・Založené 2004
Obrat 2025
201 tis. €
+7,0 %Zisk 2025
65 tis. €
+9,4 %Aktíva
324 tis. €
+5,3 %Vlastný kapitál
302 tis. €
+17 %Zadlženosť
6,8 %
−9,1 ppHrubá marža
88,4 %
+2,0 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
32,3 %
+0,7 ppZisk / výnosy
ROA
20,0 %
+0,7 ppRentabilita aktív
ROE
21,4 %
−1,4 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
21,70
+21 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
83 tis. €
+9,9 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
22,1 %
+0,3 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
264 tis. €
+15 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
11,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 128 tis. € | 149 tis. € | 184 tis. € | 194 tis. € |
| Pridaná hodnota | 107 tis. € | 129 tis. € | 159 tis. € | 171 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 128 tis. € | 149 tis. € | 188 tis. € | 201 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 38 tis. € | 43 tis. € | 59 tis. € | 65 tis. € |
| Daň z príjmov | 11 tis. € | 12 tis. € | 17 tis. € | 18 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | 11 tis. € | 12 tis. € | 17 tis. € | 18 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 229 tis. € | 238 tis. € | 308 tis. € | 324 tis. € |
| Neobežný majetok | 11 tis. € | 6 557 € | 64 tis. € | 46 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 11 tis. € | 6 557 € | 64 tis. € | 46 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 217 tis. € | 231 tis. € | 242 tis. € | 276 tis. € |
| Zásoby | 170 € | 163 € | 256 € | 198 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 23 tis. € | 23 tis. € | 59 tis. € | 49 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 194 tis. € | 208 tis. € | 183 tis. € | 227 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 526 € | 1 162 € | 1 993 € | 2 068 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 229 tis. € | 238 tis. € | 308 tis. € | 324 tis. € |
| Vlastné imanie | 217 tis. € | 230 tis. € | 259 tis. € | 302 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 664 € | 664 € | 664 € | 664 € |
| HV minulých rokov | 171 tis. € | 179 tis. € | 193 tis. € | 230 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 38 tis. € | 43 tis. € | 59 tis. € | 65 tis. € |
| Záväzky | 13 tis. € | 8 575 € | 49 tis. € | 22 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 2 493 € | 260 € | 35 tis. € | 9 181 € |
| Krátkodobé záväzky | 10 tis. € | 8 315 € | 14 tis. € | 13 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
13 registrovaných činností
Adresa Vagonárska 3770/30A, 05801 Poprad, Slovenská republika
Adresa Vagonárska 3770/30A, 05801 Poprad, Slovenská republika
Adresa Vagonárska 3770/30A, 05801 Poprad, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
MUDr. Zuzana Čižmáriková, s.r.o.
Mengusovce 209, 05936 Mengusovce
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.