Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36501638・Vsetínska 1048/46, 06401 Stará Ľubovňa・Založené 2005
Obrat 2024
168 tis. €
+58 %Zisk 2024
−665 €
−487 %Aktíva
181 tis. €
+27 %Vlastný kapitál
15 tis. €
−4,3 %Zadlženosť
91,9 %
+2,7 ppHrubá marža
58,8 %
+4,5 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-0,4 %
−0,6 ppZisk / výnosy
ROA
-0,4 %
−0,5 ppRentabilita aktív
ROE
-4,5 %
−5,7 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,03
−40 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
295 €
+36 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
325,4 %
+305 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
82 tis. €
−1,0 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
2,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 133 tis. € | 97 tis. € | 86 tis. € | 165 tis. € |
| Pridaná hodnota | 42 tis. € | 57 tis. € | 47 tis. € | 97 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 151 tis. € | 111 tis. € | 106 tis. € | 168 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 52 € | 105 € | 172 € | −665 € |
| Daň z príjmov | 14 € | 32 € | 45 € | 960 € |
| Daň z príjmov splatná | 14 € | 32 € | 45 € | 960 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 110 tis. € | 113 tis. € | 142 tis. € | 181 tis. € |
| Neobežný majetok | 16 tis. € | 12 tis. € | 25 tis. € | 19 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 16 tis. € | 12 tis. € | 25 tis. € | 19 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 94 tis. € | 101 tis. € | 117 tis. € | 161 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 64 tis. € | 90 tis. € | 101 tis. € | 119 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 29 tis. € | 11 tis. € | 16 tis. € | 42 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 110 tis. € | 113 tis. € | 142 tis. € | 181 tis. € |
| Vlastné imanie | 15 tis. € | 15 tis. € | 15 tis. € | 15 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 4 970 € | 4 969 € | 4 969 € | 4 969 € |
| HV minulých rokov | 4 636 € | 5 054 € | 5 159 € | 5 331 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 52 € | 105 € | 172 € | −665 € |
| Záväzky | 95 tis. € | 98 tis. € | 127 tis. € | 166 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 8 691 € | 9 049 € | 9 210 € | 9 479 € |
| Krátkodobé záväzky | 40 tis. € | 46 tis. € | 35 tis. € | 79 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 43 tis. € | 39 tis. € | 80 tis. € | 74 tis. € |
| Rezervy | 3 486 € | 3 486 € | 3 486 € | 3 486 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
29 registrovaných činností
Adresa Vsetínska 1048/46, 06401 Stará Ľubovňa, Slovenská republika
Adresa Vsetínska 1048/46, 06401 Stará Ľubovňa, Slovenská republika
Adresa Vsetínska 1048/46, 06401 Stará Ľubovňa, Slovenská republika
Adresa Vsetínska 1048/46, 06401 Stará Ľubovňa, Slovenská republika
Adresa Vsetínska 1048/46, 06401 Stará Ľubovňa, Slovenská republika
Adresa Vsetínska 1048/46, 06401 Stará Ľubovňa, Slovenská republika
Adresa Vsetínska 1048/46, 06401 Stará Ľubovňa, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.