Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36501778・Radničné námestie 43, 08501 Bardejov・Založené 2005
Obrat 2025
0 €
Zisk 2025
−436 €
+31 %Aktíva
2 866 €
+1,2 %Vlastný kapitál
1 138 €
−28 %Zadlženosť
60,3 %
+16 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
ROA
-15,2 %
+7,1 ppRentabilita aktív
ROE
-38,3 %
+1,8 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
3,54
−58 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−96 €
+67 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-354,2 %
−237 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
2 056 €
−17 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-21,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 5 749 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | 1 328 € | −965 € | −125 € | 0 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 5 819 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −830 € | −1 172 € | −631 € | −436 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 5 093 € | 3 250 € | 2 832 € | 2 866 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 5 093 € | 3 250 € | 2 832 € | 2 866 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 5 093 € | 3 250 € | 2 832 € | 2 866 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 5 093 € | 3 250 € | 2 832 € | 2 866 € |
| Vlastné imanie | 3 376 € | 2 205 € | 1 574 € | 1 138 € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | −2 925 € | −3 754 € | −4 926 € | −5 557 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −830 € | −1 172 € | −631 € | −436 € |
| Záväzky | 1 717 € | 1 045 € | 1 258 € | 1 728 € |
| Dlhodobé záväzky | 918 € | 918 € | 918 € | 918 € |
| Krátkodobé záväzky | 799 € | 127 € | 340 € | 810 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
7 registrovaných činností
Adresa Hurbanova 657/8, 08501 Bardejov, Slovenská republika
Adresa Gorlická 585/10, 08501 Bardejov, Slovenská republika
Adresa Hurbanova 657/8, 08501 Bardejov, Slovenská republika
Adresa Andreja Svianteka 1646/26, 08501 Bardejov, Slovenská republika
Adresa Gorlická 585/10, 08501 Bardejov, Slovenská republika
Adresa Andreja Svianteka 1646/26, 08501 Bardejov, Slovenská republika
Adresa Gorlická 585/10, 08501 Bardejov, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.