Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36503797・Masarykova 2719/16, 08001 Prešov・Založené 2005
Obrat 2025
38 tis. €
+27 %Zisk 2025
14 tis. €
+109 %Aktíva
16 tis. €
+333 %Vlastný kapitál
14 tis. €
+6 771 %Zadlženosť
13,6 %
−81 ppHrubá marža
-3,4 %
+46 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
37,0 %
+15 ppZisk / výnosy
ROA
85,1 %
−91 ppRentabilita aktív
ROE
98,5 %
−3 143 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
9,85
+36 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
16 tis. €
+120 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
9,6 %
+4,8 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
15 tis. €
+352 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-7,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 12 tis. € | 14 tis. € | 12 tis. € | 20 tis. € |
| Pridaná hodnota | −7 078 € | −4 921 € | −6 120 € | −689 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 27 tis. € | 32 tis. € | 30 tis. € | 38 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −3 699 € | 1 243 € | 6 711 € | 14 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 139 € | 340 € | 1 491 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 11 tis. € | 5 771 € | 3 800 € | 16 tis. € |
| Neobežný majetok | 6 476 € | 1 295 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 6 476 € | 1 295 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 4 623 € | 4 476 € | 3 800 € | 16 tis. € |
| Zásoby | 42 € | 57 € | 42 € | 53 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 3 019 € | 3 407 € | 2 299 € | 1 701 € |
| Finančné účty | 1 562 € | 1 012 € | 1 459 € | 15 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 11 tis. € | 5 771 € | 3 800 € | 16 tis. € |
| Vlastné imanie | −7 746 € | −6 504 € | 207 € | 14 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | −14 tis. € | −17 tis. € | −16 tis. € | −9 323 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −3 699 € | 1 243 € | 6 711 € | 14 tis. € |
| Záväzky | 19 tis. € | 12 tis. € | 3 593 € | 2 241 € |
| Dlhodobé záväzky | 539 € | 562 € | 569 € | 569 € |
| Krátkodobé záväzky | 17 tis. € | 10 tis. € | 524 € | 1 672 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
10 registrovaných činností
Adresa Korabinského 1786/29, 08006 Ľubotice, Slovenská republika
Adresa Karpatská 6592/1, 08001 Prešov, Slovenská republika
Adresa Korabinského 1786/29, 08006 Ľubotice, Slovenská republika
Adresa Korabinského 1786/29, 08006 Ľubotice, Slovenská republika
Adresa Karpatská 6592/1, 08001 Prešov, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.