Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

STAV - DENT, s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 36504360M. R. Štefánika 139, 05986 Nová LesnáZaložené 2005

Obrat 2025

154 tis. €

−4,5 %
IČO
36504360
DIČ
2021997659
IČ DPH
Sídlo
STAV - DENT, s.r.o.M. R. Štefánika 139 05986 Nová Lesná
Dátum vzniku
utorok 5. apríla 2005
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Prešov, Sro/16081/P

Zisk 2025

44 tis. €

−15 %

Aktíva

277 tis. €

−17 %

Vlastný kapitál

264 tis. €

−9,8 %

Zadlženosť

4,5 %

−7,1 pp

Hrubá marža

77,7 %

−0,2 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

−15 %
16 tis. €15 tis. €18 tis. €15 tis. €18 tis. €20 tis. €35 tis. €39 tis. €49 tis. €45 tis. €52 tis. €44 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Tržby

−4,6 %
69 tis. €67 tis. €70 tis. €69 tis. €77 tis. €88 tis. €92 tis. €113 tis. €139 tis. €154 tis. €162 tis. €154 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

28,4 %

−3,5 pp

Zisk / výnosy

ROA

15,8 %

+0,3 pp

Rentabilita aktív

ROE

16,6 %

−1,0 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

9,98

+238 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

56 tis. €

−15 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

21,4 %

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

55 tis. €

−20 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

7,7 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

69 tis. €201467 tis. €201575 tis. €201670 tis. €201777 tis. €201889 tis. €2019101 tis. €2020116 tis. €2021139 tis. €2022154 tis. €2023162 tis. €2024154 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru139 tis. €154 tis. €162 tis. €154 tis. €
Pridaná hodnota111 tis. €112 tis. €126 tis. €120 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti139 tis. €154 tis. €162 tis. €154 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení49 tis. €45 tis. €52 tis. €44 tis. €
Daň z príjmov13 tis. €13 tis. €14 tis. €12 tis. €

Aktíva

  • Neobežný majetok215 tis. €
  • Obežný majetok62 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie264 tis. €
  • Záväzky12 tis. €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom278 tis. €293 tis. €332 tis. €277 tis. €
Neobežný majetok230 tis. €233 tis. €226 tis. €215 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok230 tis. €233 tis. €226 tis. €215 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok48 tis. €60 tis. €105 tis. €62 tis. €
Zásoby30 €39 €0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky22 tis. €27 tis. €31 tis. €24 tis. €
Finančné účty25 tis. €33 tis. €74 tis. €38 tis. €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky278 tis. €293 tis. €332 tis. €277 tis. €
Vlastné imanie243 tis. €286 tis. €293 tis. €264 tis. €
Základné imanie6 639 €6 639 €6 639 €6 639 €
HV minulých rokov186 tis. €234 tis. €234 tis. €213 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení49 tis. €45 tis. €52 tis. €44 tis. €
Záväzky35 tis. €6 455 €39 tis. €12 tis. €
Dlhodobé záväzky859 €321 €354 €4 419 €
Krátkodobé záväzky32 tis. €3 945 €36 tis. €6 171 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy2 204 €2 189 €2 544 €1 816 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

4 591 €4 476 €5 212 €4 277 €5 078 €5 623 €6 257 €10 tis. €13 tis. €13 tis. €14 tis. €12 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHNie
  • Index daňovej spoľahlivostiVysoko spoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

13 registrovaných činností

  • poskytovanie zdravotnej starostlivosti v neštátnom zdravotníckom zariadení - ambulancii v odbore stomatológiaPlatné od piatok 13. mája 2005
  • inžinierska činnosť v rozsahu voľných živnostíPlatné od utorok 5. apríla 2005
  • maloobchod v rozsahu voľných živnostíPlatné od utorok 5. apríla 2005
  • organizovanie kurzov a školeníPlatné od utorok 5. apríla 2005
  • podnikateľské poradenstvo v oblasti marketingu a prieskumu trhuPlatné od utorok 5. apríla 2005
  • poradenská činnosť v oblasti správnej výživyPlatné od utorok 5. apríla 2005
  • prenájom hnuteľného majetku v rozsahu voľných živnostíPlatné od utorok 5. apríla 2005
  • prenájom nehnuteľností, bytových a nebytových priestorov s poskytovaním aj iných než základných služieb spojených s prenájmomPlatné od utorok 5. apríla 2005
  • reklamná, inzertná a propagačná činnosťPlatné od utorok 5. apríla 2005
  • sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľných živnostíPlatné od utorok 5. apríla 2005

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 1
  • Konateľod utorok 5. apríla 2005

    Adresa Tatranská Lomnica 14134, 05960 Vysoké Tatry, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 3
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od štvrtok 13. októbra 2022

    Adresa Tatranská Lomnica 14134, 05960 Vysoké Tatry, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad6 639 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.štvrtok 4. novembra 2010 – streda 12. októbra 2022

    Adresa Tatranská Lomnica 134, 05960 Vysoké Tatry, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad6 639 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 5. apríla 2005 – streda 3. novembra 2010

    Adresa Tatranská Lomnica 134, 05960 Vysoké Tatry, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad200 000 SKK

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Prešov
Číslo zápisu
Sro/16081/P
Hlavná činnosť
Činnosti zubnej lekárskej praxe
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
STAV - DENT, s.r.o.

Sídlo spoločnosti

STAV - DENT, s.r.o.

M. R. Štefánika 139, 05986 Nová Lesná

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.