Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36504386・Trnková 12, 08006 Prešov・Založené 2005
Obrat 2025
6 704 €
−95 %Zisk 2025
−4 412 €
+82 %Aktíva
66 tis. €
−25 %Vlastný kapitál
4 007 €
−52 %Zadlženosť
93,9 %
+3,6 ppHrubá marža
-46,2 %
−25 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-65,8 %
−46 ppZisk / výnosy
ROA
-6,7 %
+21 ppRentabilita aktív
ROE
-110,1 %
+178 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,96
−5,6 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−4 412 €
+82 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-0,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−2 544 €
−310 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-31,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 245 tis. € | 167 tis. € | 111 tis. € | 6 704 € |
| Pridaná hodnota | 1 800 € | 4 595 € | −23 tis. € | −3 095 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 245 tis. € | 167 tis. € | 122 tis. € | 6 704 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 494 € | 3 106 € | −24 tis. € | −4 412 € |
| Daň z príjmov | 311 € | 1 007 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 148 tis. € | 119 tis. € | 87 tis. € | 66 tis. € |
| Neobežný majetok | 9 743 € | 12 tis. € | 7 208 € | 6 551 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 9 743 € | 12 tis. € | 7 208 € | 6 551 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 138 tis. € | 108 tis. € | 80 tis. € | 59 tis. € |
| Zásoby | 23 tis. € | 6 877 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 100 tis. € | 61 tis. € | 74 tis. € | 58 tis. € |
| Finančné účty | 16 tis. € | 40 tis. € | 5 715 € | 1 531 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 148 tis. € | 119 tis. € | 87 tis. € | 66 tis. € |
| Vlastné imanie | 30 tis. € | 33 tis. € | 8 417 € | 4 007 € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | −66 tis. € | −65 tis. € | −62 tis. € | −86 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 494 € | 3 106 € | −24 tis. € | −4 412 € |
| Záväzky | 118 tis. € | 87 tis. € | 79 tis. € | 62 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 118 tis. € | 87 tis. € | 79 tis. € | 62 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
9 registrovaných činností
Adresa Družstevná 2137/32, 08006 Prešov, Slovenská republika
Adresa Trnková 12/2400, 08006 Prešov - Nižná Šebastová, Slovenská republika
Adresa Družstevná 2137/32, 08006 Prešov, Slovenská republika
Adresa Trnková 12/2400, 08006 Prešov - Nižná Šebastová, Slovenská republika
Adresa Trnková 12/2400, 08006 Prešov - Nižná Šebastová, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.