Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36504572・Námestie slobody 28/26, 06601 Humenné・Založené 2005
Obrat 2025
609 tis. €
−15 %Zisk 2025
11 tis. €
−1,0 %Aktíva
389 tis. €
+1,3 %Vlastný kapitál
255 tis. €
+13 %Zadlženosť
34,5 %
−6,8 ppHrubá marža
10,9 %
+6,0 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
1,8 %
+0,3 ppZisk / výnosy
ROA
2,8 %
−0,1 ppRentabilita aktív
ROE
4,3 %
−0,6 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,43
+3,3 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
15 tis. €
−1,0 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
26,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
186 tis. €
+11 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-2,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 835 tis. € | 732 tis. € | 679 tis. € | 609 tis. € |
| Pridaná hodnota | 97 tis. € | 72 tis. € | 33 tis. € | 66 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 836 tis. € | 732 tis. € | 719 tis. € | 609 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 14 tis. € | −808 € | 11 tis. € | 11 tis. € |
| Daň z príjmov | 4 614 € | 865 € | 3 883 € | 3 846 € |
| Daň z príjmov splatná | 4 614 € | 865 € | 3 883 € | 3 846 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 404 tis. € | 413 tis. € | 384 tis. € | 389 tis. € |
| Neobežný majetok | 37 tis. € | 87 tis. € | 91 tis. € | 72 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 37 tis. € | 87 tis. € | 91 tis. € | 72 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 367 tis. € | 325 tis. € | 292 tis. € | 316 tis. € |
| Zásoby | 49 tis. € | 53 tis. € | 25 tis. € | 47 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 47 tis. € | 35 tis. € | 30 tis. € | 28 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 271 tis. € | 238 tis. € | 237 tis. € | 241 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 91 € | 191 € | 1 393 € | 632 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 404 tis. € | 413 tis. € | 384 tis. € | 389 tis. € |
| Vlastné imanie | 226 tis. € | 210 tis. € | 225 tis. € | 255 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 5 290 € | 5 290 € | 5 290 € | 5 290 € |
| HV minulých rokov | 200 tis. € | 199 tis. € | 202 tis. € | 232 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 14 tis. € | −808 € | 11 tis. € | 11 tis. € |
| Záväzky | 178 tis. € | 203 tis. € | 159 tis. € | 134 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 3 465 € | 46 tis. € | 34 tis. € | 3 794 € |
| Krátkodobé záväzky | 167 tis. € | 156 tis. € | 124 tis. € | 130 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 7 532 € | 534 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 638 € | 285 € | 376 € | 236 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
9 registrovaných činností
Adresa Závadka 152, 06601 Závadka, Slovenská republika
Adresa Závadka 152, 06601 Závadka, Slovenská republika
Adresa Laborecká 1891/45, 06601 Humenné, Slovenská republika
Adresa Pod Vtáčnikom 13965/12, 83101 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Jasenov 530, 06601 Jasenov, Slovenská republika
Adresa Závadka 152, 06601 Závadka, Slovenská republika
Adresa Duchnovičova 2, 06601 Humenné, Slovenská republika
Adresa Laborecká 45, 06601 Humenné, Slovenská republika
Adresa Závadka 152, 06601 Závadka, Slovenská republika
Adresa Závadka 152, 06601 Závadka, Slovenská republika
Adresa Duchnovičova 2, 06601 Humenné, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.