Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36505161・Šarišská 1, 08001 Prešov・Založené 2005
Obrat 2025
47 tis. €
−0,3 %Zisk 2025
246 €
+160 %Aktíva
162 tis. €
−10 %Vlastný kapitál
121 tis. €
+0,2 %Zadlženosť
25,3 %
−7,7 ppHrubá marža
61,3 %
+0,7 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,5 %
+1,4 ppZisk / výnosy
ROA
0,2 %
+0,4 ppRentabilita aktív
ROE
0,2 %
+0,5 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,05
+37 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
339 €
+201 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
27,4 %
+49 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
1 311 €
+109 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-10,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 47 tis. € | 47 tis. € | 41 tis. € | 43 tis. € |
| Pridaná hodnota | 16 tis. € | 20 tis. € | 25 tis. € | 27 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 71 tis. € | 72 tis. € | 48 tis. € | 47 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −410 € | 756 € | −409 € | 246 € |
| Daň z príjmov | 217 € | 129 € | 73 € | 93 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 187 tis. € | 185 tis. € | 180 tis. € | 162 tis. € |
| Neobežný majetok | 151 tis. € | 143 tis. € | 136 tis. € | 133 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 151 tis. € | 143 tis. € | 136 tis. € | 133 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 36 tis. € | 42 tis. € | 44 tis. € | 29 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 64 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 20 tis. € | 9 290 € | 13 tis. € | 4 240 € |
| Finančné účty | 15 tis. € | 33 tis. € | 31 tis. € | 24 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 187 tis. € | 185 tis. € | 180 tis. € | 162 tis. € |
| Vlastné imanie | 120 tis. € | 121 tis. € | 121 tis. € | 121 tis. € |
| Základné imanie | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € |
| HV minulých rokov | 114 tis. € | 113 tis. € | 114 tis. € | 114 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −410 € | 756 € | −409 € | 246 € |
| Záväzky | 66 tis. € | 64 tis. € | 59 tis. € | 41 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 1 654 € | 1 454 € | 1 261 € | 14 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 65 tis. € | 62 tis. € | 58 tis. € | 27 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
18 registrovaných činností
Adresa Októbrová 4730/43, 08001 Prešov, Slovenská republika
Adresa Fučíkova 37, 08001 Prešov, Slovenská republika
Adresa Fučíkova 37, 08001 Prešov, Slovenská republika
Adresa Fučíkova 37, 08001 Prešov, Slovenská republika
Adresa Fučíkova 37, 08001 Prešov, Slovenská republika
Adresa Fučíkova 37, 08001 Prešov, Slovenská republika
Adresa Fučíkova 37, 08001 Prešov, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.