Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36507865・Laborecká 72, 066 01 Humenné・Založené 2005
Obrat 2025
41 tis. €
−13 %Zisk 2025
3 726 €
+87 %Aktíva
34 tis. €
+12 %Vlastný kapitál
34 tis. €
+12 %Zadlženosť
1,2 %
+0,1 ppHrubá marža
10,0 %
+5,1 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
9,0 %
+4,8 ppZisk / výnosy
ROA
10,8 %
+4,3 ppRentabilita aktív
ROE
11,0 %
+4,4 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
82,97
−4,7 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
4 140 €
+77 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,0 %
−5,0 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
34 tis. €
+12 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-0,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 31 tis. € | 40 tis. € | 48 tis. € | 41 tis. € |
| Pridaná hodnota | 1 500 € | 2 500 € | 2 340 € | 4 140 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 31 tis. € | 40 tis. € | 48 tis. € | 41 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 275 € | 2 125 € | 1 989 € | 3 726 € |
| Daň z príjmov | 225 € | 375 € | 351 € | 414 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 26 tis. € | 29 tis. € | 31 tis. € | 34 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 26 tis. € | 29 tis. € | 31 tis. € | 34 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 24 tis. € | 24 tis. € | 30 tis. € | 34 tis. € |
| Finančné účty | 2 322 € | 4 597 € | 351 € | 586 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 26 tis. € | 29 tis. € | 31 tis. € | 34 tis. € |
| Vlastné imanie | 26 tis. € | 28 tis. € | 30 tis. € | 34 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | 18 tis. € | 19 tis. € | 22 tis. € | 24 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 275 € | 2 125 € | 1 989 € | 3 726 € |
| Záväzky | 225 € | 375 € | 351 € | 414 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 225 € | 375 € | 351 € | 414 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
36 registrovaných činností
Adresa Laborecká 72, 06601 Humenné, Slovenská republika
Adresa Hrnčiarska 1702/6, 06601 Humenné, Slovenská republika
Adresa Gorkého 1554/4, 06601 Humenné, Slovenská republika
Adresa Laborecká 72, 06601 Humenné, Slovenská republika
Adresa Hrnčiarska 1702/6, 06601 Humenné, Slovenská republika
Adresa Gorkého 1554/4, 06601 Humenné, Slovenská republika
Adresa kpt. Nálepku 654, 06783 Kamenica nad Cirochou, Slovenská republika
Adresa Gorkého 1554/4, 06601 Humenné, Slovenská republika
Adresa kpt. Nálepku 654, 06783 Kamenica nad Cirochou, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.