Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36508161・Banícka 21, 08005 Prešov・Založené 2005
Obrat 2025
235 tis. €
−3,2 %Zisk 2025
69 tis. €
−10 %Aktíva
240 tis. €
+20 %Vlastný kapitál
207 tis. €
+139 %Zadlženosť
13,8 %
−43 ppHrubá marža
88,1 %
+0,6 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
29,2 %
−2,2 ppZisk / výnosy
ROA
28,5 %
−9,6 ppRentabilita aktív
ROE
33,1 %
−55 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
34,84
+2 043 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
87 tis. €
−9,9 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,5 %
+0,2 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
175 tis. €
+194 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
8,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 188 tis. € | 212 tis. € | 219 tis. € | 217 tis. € |
| Pridaná hodnota | 162 tis. € | 187 tis. € | 192 tis. € | 191 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 188 tis. € | 212 tis. € | 243 tis. € | 235 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 39 tis. € | 55 tis. € | 76 tis. € | 69 tis. € |
| Daň z príjmov | 11 tis. € | 15 tis. € | 21 tis. € | 19 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | 11 tis. € | 15 tis. € | 21 tis. € | 19 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 170 tis. € | 232 tis. € | 200 tis. € | 240 tis. € |
| Neobežný majetok | 33 tis. € | 69 tis. € | 45 tis. € | 59 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 33 tis. € | 69 tis. € | 45 tis. € | 59 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 135 tis. € | 162 tis. € | 154 tis. € | 180 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 71 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 18 tis. € | 21 tis. € | 21 tis. € | 6 308 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 117 tis. € | 141 tis. € | 134 tis. € | 174 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 1 004 € | 712 € | 977 € | 1 042 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 170 tis. € | 232 tis. € | 200 tis. € | 240 tis. € |
| Vlastné imanie | 49 tis. € | 65 tis. € | 87 tis. € | 207 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 664 € | 664 € | 664 € | 663 € |
| HV minulých rokov | 3 096 € | 3 096 € | 3 096 € | 131 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 39 tis. € | 55 tis. € | 76 tis. € | 69 tis. € |
| Záväzky | 120 tis. € | 166 tis. € | 113 tis. € | 33 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 888 € | 563 € | 427 € |
| Krátkodobé záväzky | 105 tis. € | 135 tis. € | 95 tis. € | 5 169 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 29 tis. € | 18 tis. € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 12 tis. € | 0 € | 0 € | 27 tis. € |
| Rezervy | 2 708 € | 794 € | 332 € | 828 € |
| Časové rozlíšenie | 74 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
6 registrovaných činností
Adresa Banícka 21, 08005 Prešov, Slovenská republika
Adresa Banícka 21, 08005 Prešov, Slovenská republika
Adresa Banícka 21, 08005 Prešov, Slovenská republika
Adresa Banícka 21, 08005 Prešov, Slovenská republika
Adresa Banícka 21, 08005 Prešov, Slovenská republika
Adresa Banícka 21, 08005 Prešov, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.