Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36509183・Družstevná 1, 08501 Bardejov・Založené 2005
Obrat 2025
204 tis. €
−19 %Zisk 2025
3 300 €
−37 %Aktíva
584 tis. €
−5,3 %Vlastný kapitál
90 tis. €
+3,8 %Zadlženosť
84,5 %
−1,3 ppHrubá marža
57,0 %
+9,6 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
1,6 %
−0,5 ppZisk / výnosy
ROA
0,6 %
−0,3 ppRentabilita aktív
ROE
3,6 %
−2,4 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,06
+0,2 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
4 260 €
−41 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
22,5 %
−4,2 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−456 tis. €
+3,8 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
2,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 188 tis. € | 248 tis. € | 233 tis. € | 200 tis. € |
| Pridaná hodnota | 83 tis. € | 109 tis. € | 111 tis. € | 114 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 207 tis. € | 249 tis. € | 250 tis. € | 204 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −857 € | −13 € | 5 255 € | 3 300 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 1 920 € | 960 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 649 tis. € | 590 tis. € | 616 tis. € | 584 tis. € |
| Neobežný majetok | 580 tis. € | 574 tis. € | 588 tis. € | 557 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 580 tis. € | 574 tis. € | 588 tis. € | 557 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 69 tis. € | 16 tis. € | 28 tis. € | 27 tis. € |
| Zásoby | 38 tis. € | 0 € | 13 tis. € | 10 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 18 tis. € | 13 tis. € | 6 027 € | 9 865 € |
| Finančné účty | 14 tis. € | 2 354 € | 9 155 € | 6 720 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 649 tis. € | 590 tis. € | 616 tis. € | 584 tis. € |
| Vlastné imanie | 82 tis. € | 82 tis. € | 87 tis. € | 90 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | −462 tis. € | −463 tis. € | −463 tis. € | −458 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −857 € | −13 € | 5 255 € | 3 300 € |
| Záväzky | 567 tis. € | 508 tis. € | 529 tis. € | 493 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 482 tis. € | 451 tis. € | 501 tis. € | 482 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 85 tis. € | 57 tis. € | 28 tis. € | 11 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
21 registrovaných činností
Adresa Komenského 556/7, 08501 Bardejov, Slovenská republika
Adresa Ľ. Štúra 1056/23, 08501 Bardejov, Slovenská republika
Adresa Lesná 2664/11, 08501 Bardejov - Bardejovská Nová Ves, Slovenská republika
Adresa Komenského 556/7, 08501 Bardejov, Slovenská republika
Adresa Komenského 556/7, 08501 Bardejov, Slovenská republika
Adresa Ľ. Štúra 1056/23, 08501 Bardejov, Slovenská republika
Adresa Komenského 556/7, 08501 Bardejov, Slovenská republika
Adresa Ľ. Štúra 1056/23, 08501 Bardejov, Slovenská republika
Adresa Lesná 2664/11, 08501 Bardejov - Bardejovská Nová Ves, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.