Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36510424・Moyzesova 929/42, 083 01 Sabinov・Založené 2005
Obrat 2025
6 649 €
+6,0 %Zisk 2025
4 099 €
+996 %Aktíva
71 tis. €
+6,1 %Vlastný kapitál
71 tis. €
+6,2 %Zadlženosť
0,5 %
Hrubá marža
68,9 %
+56 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
61,6 %
+56 ppZisk / výnosy
ROA
5,8 %
+5,2 ppRentabilita aktív
ROE
5,8 %
+5,2 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
208,41
+6,1 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
4 439 €
+522 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
7,7 %
−40 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
71 tis. €
+6,2 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-8,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 8 880 € | 7 808 € | 6 273 € | 6 649 € |
| Pridaná hodnota | 3 327 € | 2 963 € | 810 € | 4 582 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 8 880 € | 7 808 € | 6 273 € | 6 649 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 2 714 € | 2 420 € | 374 € | 4 099 € |
| Daň z príjmov | 479 € | 427 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 64 tis. € | 66 tis. € | 67 tis. € | 71 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 64 tis. € | 66 tis. € | 67 tis. € | 71 tis. € |
| Zásoby | 114 € | 11 € | 3 € | 32 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 64 tis. € | 66 tis. € | 67 tis. € | 71 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 64 tis. € | 66 tis. € | 67 tis. € | 71 tis. € |
| Vlastné imanie | 64 tis. € | 66 tis. € | 66 tis. € | 71 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | 53 tis. € | 56 tis. € | 58 tis. € | 58 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 2 714 € | 2 420 € | 374 € | 4 099 € |
| Záväzky | 479 € | 427 € | 340 € | 340 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 479 € | 427 € | 340 € | 340 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
9 registrovaných činností
Adresa Moyzesova 929/42, 08301 Sabinov, Slovenská republika
Adresa Moyzesova 929/42, 08301 Sabinov, Slovenská republika
Adresa Šarišské Sokolovce 48, 08266 Šarišské Sokolovce, Slovenská republika
Adresa Šarišské Sokolovce 48, 08266 Šarišské Sokolovce, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.