Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36513202・Holubia 13802/1, 08001 Prešov・Založené 2006
Obrat 2025
1 000 €
−85 %Zisk 2025
−4 473 €
+47 %Aktíva
3 658 €
−55 %Vlastný kapitál
2 848 €
+120 %Zadlženosť
22,1 %
−253 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-447,3 %
−319 ppZisk / výnosy
ROA
-122,3 %
−19 ppRentabilita aktív
ROE
-157,1 %
−216 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
7,92
+2 034 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−4 133 €
+49 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-8,2 %
−4,0 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
3 196 €
+123 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-12,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 17 tis. € | 5 000 € | 5 000 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | 7 119 € | 893 € | −2 453 € | −1 072 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 21 tis. € | 7 482 € | 6 576 € | 1 000 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −567 € | −5 306 € | −8 451 € | −4 473 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 22 tis. € | 13 tis. € | 8 156 € | 3 658 € |
| Neobežný majetok | 13 tis. € | 5 905 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 13 tis. € | 5 905 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 8 568 € | 6 895 € | 8 156 € | 3 658 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 5 355 € | 5 267 € | 5 438 € | 0 € |
| Finančné účty | 3 213 € | 1 628 € | 2 718 € | 3 658 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 22 tis. € | 13 tis. € | 8 156 € | 3 658 € |
| Vlastné imanie | −496 € | −5 803 € | −14 tis. € | 2 848 € |
| Základné imanie | 8 000 € | 8 000 € | 8 000 € | 8 000 € |
| HV minulých rokov | −8 729 € | −9 297 € | −15 tis. € | −1 479 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −567 € | −5 306 € | −8 451 € | −4 473 € |
| Záväzky | 22 tis. € | 19 tis. € | 22 tis. € | 810 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 22 tis. € | 18 tis. € | 22 tis. € | 462 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 352 € | 303 € | 426 € | 348 € |
Vývoj daňových povinností
44 registrovaných činností
Adresa Holubia 13802/1, 08001 Prešov, Slovenská republika
Adresa Jahodová 1044, 08221 Veľký Šariš - Kanaš, Slovenská republika
Adresa Jahodová 1044, 08221 Veľký Šariš, Slovenská republika
Adresa Jahodová 1044, 08221 Veľký Šariš - Kanaš, Slovenská republika
Adresa Holubia 13802/1, 08001 Prešov, Slovenská republika
Adresa Jahodová 1044/32, 08221 Veľký Šariš, Slovenská republika
Adresa Jahodová 1044/32, 08221 Veľký Šariš, Slovenská republika
Adresa Jahodová 1044/32, 08221 Veľký Šariš, Slovenská republika
Adresa Jasová 2, 85107 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Jahodová 1044, 08221 Veľký Šariš, Slovenská republika
Adresa Jahodová 1044/32, 08221 Veľký Šariš - Kanaš, Slovenská republika
Adresa Jasová 2, 85107 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Jahodová 1044/32, 08221 Veľký Šariš - Kanaš, Slovenská republika
Adresa Jahodová 1044/32, 08221 Veľký Šariš - Kanaš, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.