Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

STOMAKO, s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 36513636Veterná 1, 08001 PrešovZaložené 2006

Obrat 2025

223 tis. €

+24 %
IČO
36513636
DIČ
2022129098
IČ DPH
Sídlo
STOMAKO, s.r.o.Veterná 1 08001 Prešov
Dátum vzniku
piatok 17. februára 2006
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Prešov, Sro/17067/P

Zisk 2025

65 tis. €

+36 %

Aktíva

285 tis. €

+47 %

Vlastný kapitál

247 tis. €

+34 %

Zadlženosť

13,3 %

+9,0 pp

Hrubá marža

78,3 %

+3,8 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+36 %
250 €710 €3 239 €6 007 €14 tis. €20 tis. €54 tis. €41 tis. €49 tis. €48 tis. €65 tis. €20152016201720182019202020212022202320242025

Tržby

+1,0 %
49 tis. €64 tis. €63 tis. €74 tis. €89 tis. €114 tis. €139 tis. €144 tis. €173 tis. €179 tis. €181 tis. €20152016201720182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

29,3 %

+2,5 pp

Zisk / výnosy

ROA

22,9 %

−2,0 pp

Rentabilita aktív

ROE

26,4 %

+0,4 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

20,09

−18 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

83 tis. €

+35 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

21,6 %

−0,3 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

200 tis. €

+29 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

14,0 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

49 tis. €201566 tis. €201668 tis. €201774 tis. €201889 tis. €2019114 tis. €2020139 tis. €2021144 tis. €2022175 tis. €2023179 tis. €2024223 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru144 tis. €173 tis. €179 tis. €181 tis. €
Pridaná hodnota113 tis. €129 tis. €134 tis. €142 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti144 tis. €175 tis. €179 tis. €223 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení41 tis. €49 tis. €48 tis. €65 tis. €
Daň z príjmov11 tis. €14 tis. €13 tis. €18 tis. €
Daň z príjmov splatná11 tis. €14 tis. €13 tis. €18 tis. €

Aktíva

  • Neobežný majetok74 tis. €
  • Obežný majetok211 tis. €
  • Časové rozlíšenie371 €

Pasíva

  • Vlastné imanie247 tis. €
  • Záväzky38 tis. €
  • Časové rozlíšenie0 €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom164 tis. €158 tis. €193 tis. €285 tis. €
Neobežný majetok44 tis. €35 tis. €30 tis. €74 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok44 tis. €35 tis. €30 tis. €74 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok120 tis. €123 tis. €162 tis. €211 tis. €
Zásoby0 €0 €0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky48 tis. €75 tis. €64 tis. €97 tis. €
Krátkodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Finančné účty72 tis. €48 tis. €98 tis. €114 tis. €
Časové rozlíšenie231 €270 €917 €371 €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky164 tis. €158 tis. €193 tis. €285 tis. €
Vlastné imanie137 tis. €140 tis. €185 tis. €247 tis. €
Základné imanie6 660 €6 660 €6 660 €6 660 €
Fondy a iné zložky vlastného imania1 307 €1 308 €1 308 €1 308 €
HV minulých rokov88 tis. €83 tis. €129 tis. €174 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení41 tis. €49 tis. €48 tis. €65 tis. €
Záväzky28 tis. €18 tis. €8 366 €38 tis. €
Dlhodobé záväzky21 tis. €11 tis. €1 723 €27 tis. €
Krátkodobé záväzky6 276 €7 033 €6 593 €10 tis. €
Krátkodobé finančné výpomoci0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €6 €50 €502 €
Rezervy0 €0 €0 €0 €
Časové rozlíšenie0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

480 €846 €1 468 €2 074 €4 982 €6 187 €11 tis. €11 tis. €14 tis. €13 tis. €18 tis. €20152016201720182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHNie
  • Index daňovej spoľahlivostiVysoko spoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

13 registrovaných činností

  • prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia: špecializovanej ambulancii v odbore vnútorné lekárstvoPlatné od utorok 29. decembra 2009
  • prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia: ambulancie špecializovanej ambulantnej zdravotnej starostlivosti v špecializačnom odbore : stomatológiaPlatné streda 21. júna 2006 – pondelok 7. januára 2008
  • prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia : ambulancie všeobecnej ambulantnej zdravotnej starostlivosti v odbore: všeobecné lekárstvoPlatné od streda 21. júna 2006
  • administratívne práce, sekretárske službyPlatné od piatok 17. februára 2006
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živnostíPlatné od piatok 17. februára 2006
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živnostíPlatné od piatok 17. februára 2006
  • organizovanie a usporadúvanie kurzov, seminárov a školeníPlatné od piatok 17. februára 2006
  • podnikateľské poradenstvoPlatné od piatok 17. februára 2006
  • prednášková a lektorská činnosť v rozsahu živnosti voľnejPlatné od piatok 17. februára 2006
  • prieskum trhu a verejnej mienkyPlatné od piatok 17. februára 2006

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

2 aktívnych z 5
  • Konateľod štvrtok 24. januára 2019

    Adresa Veterná 1/11288, 08001 Prešov, Slovenská republika

  • Konateľod utorok 2. októbra 2007

    Adresa Veterná 1/11288, 08001 Prešov, Slovenská republika

  • Konateľštvrtok 2. júla 2009 – piatok 15. júna 2018

    Adresa Veterná 1/11288, 08001 Prešov, Slovenská republika

  • Konateľutorok 4. apríla 2006 – streda 22. júla 2009

    Adresa Antona Prídavku 2, 08001 Prešov, Slovenská republika

  • Konateľpiatok 17. februára 2006 – pondelok 7. januára 2008

    Adresa Antona Prídavku 4847/2, 08001 Prešov, Slovenská republika

Prepojené osoby

2 aktívnych z 12
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od utorok 29. januára 2019

    Adresa Veterná 1/11288, 08001 Prešov, Slovenská republika

    Podiel30 %Vklad1 998 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od utorok 29. januára 2019

    Adresa Veterná 1/11288, 08001 Prešov, Slovenská republika

    Podiel70 %Vklad4 662 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.sobota 16. júna 2018 – pondelok 28. januára 2019

    Adresa Veterná 1/11288, 08001 Prešov, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad6 660 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 29. decembra 2009 – piatok 15. júna 2018

    Adresa Veterná 1/11288, 08001 Prešov, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad3 330 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 29. decembra 2009 – piatok 15. júna 2018

    Adresa Veterná 1/11288, 08001 Prešov, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad3 330 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.štvrtok 23. júla 2009 – pondelok 28. decembra 2009

    Adresa Veterná 1/11288, 08001 Prešov, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad3 319,39 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.štvrtok 23. júla 2009 – pondelok 28. decembra 2009

    Adresa Veterná 1/11288, 08001 Prešov, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad3 319,39 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 21. januára 2009 – streda 22. júla 2009

    Adresa Antona Prídavku 4847/2, 08001 Prešov, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad3 319,39 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 21. januára 2009 – streda 22. júla 2009

    Adresa Antona Prídavku 2, 08001 Prešov, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad3 319,39 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 11. apríla 2006 – utorok 20. januára 2009

    Adresa Antona Prídavku 4847/2, 08001 Prešov, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad100 000 SKK

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Prešov
Číslo zápisu
Sro/17067/P
Hlavná činnosť
Činnosti zubnej lekárskej praxe
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
STOMAKO, s.r.o.

Sídlo spoločnosti

STOMAKO, s.r.o.

Veterná 1, 08001 Prešov

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.