Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

MV - PANAKEIA, s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 36514616Mierová 2270/58, 08901 SvidníkZaložené 2006

Obrat 2025

320 tis. €

−0,1 %
IČO
36514616
DIČ
2022151428
IČ DPH
Sídlo
MV - PANAKEIA, s.r.o.Mierová 2270/58 08901 Svidník
Dátum vzniku
streda 15. marca 2006
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Prešov, Sro/17171/P

Zisk 2025

132 tis. €

+0,2 %

Aktíva

767 tis. €

−3,0 %

Vlastný kapitál

696 tis. €

−8,9 %

Zadlženosť

9,2 %

+5,8 pp

Hrubá marža

82,8 %

+2,8 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+0,2 %
3 132 €5 855 €42 tis. €70 tis. €82 tis. €73 tis. €98 tis. €84 tis. €100 tis. €120 tis. €132 tis. €132 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Tržby

−0,5 %
95 tis. €133 tis. €176 tis. €179 tis. €190 tis. €204 tis. €212 tis. €241 tis. €255 tis. €297 tis. €315 tis. €313 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

41,4 %

+0,1 pp

Zisk / výnosy

ROA

17,3 %

+0,6 pp

Rentabilita aktív

ROE

19,0 %

+1,7 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

64,00

+54 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

170 tis. €

+0,2 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

22,3 %

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

688 tis. €

−8,5 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

11,4 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

95 tis. €2014133 tis. €2015180 tis. €2016181 tis. €2017190 tis. €2018204 tis. €2019215 tis. €2020244 tis. €2021259 tis. €2022302 tis. €2023320 tis. €2024320 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru255 tis. €297 tis. €315 tis. €313 tis. €
Pridaná hodnota221 tis. €239 tis. €252 tis. €259 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti259 tis. €302 tis. €320 tis. €320 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení100 tis. €120 tis. €132 tis. €132 tis. €
Daň z príjmov29 tis. €36 tis. €38 tis. €38 tis. €

Aktíva

  • Neobežný majetok68 tis. €
  • Obežný majetok699 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie696 tis. €
  • Záväzky71 tis. €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom586 tis. €688 tis. €791 tis. €767 tis. €
Neobežný majetok46 tis. €31 tis. €21 tis. €68 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok46 tis. €31 tis. €21 tis. €68 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok540 tis. €658 tis. €770 tis. €699 tis. €
Zásoby0 €0 €0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky331 tis. €384 tis. €498 tis. €407 tis. €
Finančné účty209 tis. €274 tis. €272 tis. €291 tis. €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky586 tis. €688 tis. €791 tis. €767 tis. €
Vlastné imanie501 tis. €632 tis. €764 tis. €696 tis. €
Základné imanie20 tis. €20 tis. €20 tis. €20 tis. €
HV minulých rokov372 tis. €482 tis. €602 tis. €534 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení100 tis. €120 tis. €132 tis. €132 tis. €
Záväzky85 tis. €56 tis. €27 tis. €71 tis. €
Dlhodobé záväzky2 957 €2 996 €3 061 €3 137 €
Krátkodobé záväzky58 tis. €39 tis. €18 tis. €11 tis. €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé23 tis. €14 tis. €5 336 €56 tis. €
Rezervy908 €366 €300 €330 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

6 604 €15 tis. €18 tis. €20 tis. €24 tis. €21 tis. €27 tis. €25 tis. €29 tis. €36 tis. €38 tis. €38 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHNie
  • Index daňovej spoľahlivostiVysoko spoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

9 registrovaných činností

  • prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia - ambulancie špecializovanej ambulatnej zdravotnej starostlivosti v špecializačnom odbore gynekológia a pôrodníctvoPlatné od streda 31. mája 2006
  • prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia - ambulancie všeobecnej ambulatnej zdravotnej starostlivosti v odbore pediatriaPlatné streda 31. mája 2006 – piatok 31. decembra 2010
  • maloobchod v rozsahu voľných živnostíPlatné streda 15. marca 2006 – streda 9. októbra 2024
  • organizovanie kurzov a školeníPlatné streda 15. marca 2006 – streda 9. októbra 2024
  • poradenská činnosť v rozsahu podnikaniaPlatné od streda 15. marca 2006
  • prenájom nehnuteľností s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomPlatné od streda 15. marca 2006
  • reklamná činnosťPlatné streda 15. marca 2006 – streda 9. októbra 2024
  • sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľnej živnostiPlatné streda 15. marca 2006 – streda 9. októbra 2024
  • veľkoobchod v rozsahu voľných živnostíPlatné streda 15. marca 2006 – streda 9. októbra 2024

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

2 aktívnych z 4
  • Konateľod streda 5. júna 2013

    Adresa Mierová 2270/58, 08901 Svidník, Slovenská republika

  • Konateľod sobota 1. januára 2011

    Adresa Mierová 2270/58, 08901 Svidník, Slovenská republika

  • Konateľstreda 15. marca 2006 – piatok 31. decembra 2010

    Adresa Ťačevská 605/17, 08501 Bardejov, Slovenská republika

  • Konateľstreda 15. marca 2006 – piatok 31. decembra 2010

    Adresa Ťačevská 605/17, 08501 Bardejov, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 7
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od streda 17. apríla 2024

    Adresa Mierová 2270/58, 08901 Svidník, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad19 920 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 8. decembra 2015 – utorok 16. apríla 2024

    Adresa Karpatská 838/14, 08901 Svidník, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad19 920 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.sobota 1. januára 2011 – pondelok 7. decembra 2015

    Adresa Karpatská 838/14, 08901 Svidník, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad6 640 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.sobota 17. októbra 2009 – piatok 31. decembra 2010

    Adresa Ťačevská 605/17, 08501 Bardejov, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad3 320 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.sobota 17. októbra 2009 – piatok 31. decembra 2010

    Adresa Ťačevská 605/17, 08501 Bardejov, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad3 320 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 15. marca 2006 – piatok 16. októbra 2009

    Adresa Ťačevská 605/17, 08501 Bardejov, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad100 000 SKK
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 15. marca 2006 – piatok 16. októbra 2009

    Adresa Ťačevská 605/17, 08501 Bardejov, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad100 000 SKK

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Prešov
Číslo zápisu
Sro/17171/P
Hlavná činnosť
Činnosti špeciálnej lekárskej praxe
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna

Právne skutočnosti

1 zápis z obchodného registra

  • utorok 8. decembra 2015Zlúčenie, splynutie, rozdelenie spoločnosti: Spoločnosť je právnym nástupcom v dôsledku zlúčenia
MV - PANAKEIA, s.r.o.

Sídlo spoločnosti

MV - PANAKEIA, s.r.o.

Mierová 2270/58, 08901 Svidník

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.