Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36523631・Východná 9, 94701 Hurbanovo・Založené 1997
Obrat 2023
165 tis. €
+30 %Zisk 2023
25 tis. €
+105 %Aktíva
183 tis. €
+7,1 %Vlastný kapitál
152 tis. €
+9,0 %Zadlženosť
16,8 %
−1,5 ppHrubá marža
60,2 %
−0,9 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
14,9 %
+5,5 ppZisk / výnosy
ROA
13,4 %
+6,4 ppRentabilita aktív
ROE
16,1 %
+7,5 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
8,87
−9,8 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
31 tis. €
+103 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
22,0 %
−0,9 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
147 tis. €
+12 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
5,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 113 tis. € | 119 tis. € | 127 tis. € | 165 tis. € |
| Pridaná hodnota | 66 tis. € | 72 tis. € | 78 tis. € | 99 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 116 tis. € | 121 tis. € | 127 tis. € | 165 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 9 770 € | 10 tis. € | 12 tis. € | 25 tis. € |
| Daň z príjmov | 2 752 € | 2 858 € | 3 561 € | 6 937 € |
| Položka | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 142 tis. € | 146 tis. € | 171 tis. € | 183 tis. € |
| Neobežný majetok | 22 tis. € | 17 tis. € | 26 tis. € | 18 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 22 tis. € | 17 tis. € | 26 tis. € | 18 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 120 tis. € | 128 tis. € | 146 tis. € | 165 tis. € |
| Zásoby | 2 180 € | 1 358 € | 844 € | 1 470 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 71 tis. € | 68 tis. € | 70 tis. € | 71 tis. € |
| Finančné účty | 46 tis. € | 59 tis. € | 75 tis. € | 93 tis. € |
| Položka | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 142 tis. € | 146 tis. € | 171 tis. € | 183 tis. € |
| Vlastné imanie | 118 tis. € | 128 tis. € | 140 tis. € | 152 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € |
| HV minulých rokov | 100 tis. € | 110 tis. € | 120 tis. € | 120 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 9 770 € | 10 tis. € | 12 tis. € | 25 tis. € |
| Záväzky | 25 tis. € | 18 tis. € | 31 tis. € | 31 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 1 061 € | 1 278 € | 1 490 € | 1 695 € |
| Krátkodobé záväzky | 13 tis. € | 14 tis. € | 15 tis. € | 19 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 9 370 € | 3 118 € | 15 tis. € | 11 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
7 registrovaných činností
Adresa Východná 2435/9, 94701 Hurbanovo, Slovenská republika
Adresa Východná 2435/9, 94701 Hurbanovo, Slovenská republika
Adresa Východná 9, Hurbanovo, Slovenská republika
Adresa Východná 2435/9, 94701 Hurbanovo, Slovenská republika
Adresa Východná 2435/9, 94701 Hurbanovo, Slovenská republika
Adresa Východná 9, 94701 Hurbanovo, Slovenská republika
Adresa Východná 9, 94701 Hurbanovo, Slovenská republika
Adresa Fialková 6, Hurbanovo, Slovenská republika
Adresa Východná 9, Hurbanovo, Slovenská republika
Adresa Východná 9, Hurbanovo, Slovenská republika
Adresa Východná 9, Hurbanovo, Slovenská republika
Adresa Východná 9, Hurbanovo, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
3 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.