Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36524042・Partizánska 1/3858, 94201 Šurany・Založené 1997
Obrat 2025
87 tis. €
−22 %Zisk 2025
1 356 €
+144 %Aktíva
12 tis. €
−4,8 %Vlastný kapitál
−22 tis. €
+5,7 %Zadlženosť
282,5 %
−1,9 ppHrubá marža
39,9 %
+2,1 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
1,6 %
+4,3 ppZisk / výnosy
ROA
11,1 %
+35 ppRentabilita aktív
ROE
-6,1 %
−19 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,34
+4,7 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
2 316 €
+209 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
41,5 %
+87 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−22 tis. €
+7,5 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
2,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 118 tis. € | 121 tis. € | 112 tis. € | 87 tis. € |
| Pridaná hodnota | 43 tis. € | 41 tis. € | 42 tis. € | 35 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 118 tis. € | 121 tis. € | 112 tis. € | 87 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 8 487 € | 614 € | −3 077 € | 1 356 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 960 € | 960 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 18 tis. € | 10 tis. € | 13 tis. € | 12 tis. € |
| Neobežný majetok | 1 119 € | 2 262 € | 1 259 € | 755 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 1 119 € | 2 262 € | 1 259 € | 755 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 16 tis. € | 7 822 € | 12 tis. € | 11 tis. € |
| Zásoby | 2 846 € | 1 423 € | 1 263 € | 2 982 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 9 278 € | 1 180 € | 1 491 € | 4 883 € |
| Finančné účty | 4 338 € | 5 219 € | 8 802 € | 3 584 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 18 tis. € | 10 tis. € | 13 tis. € | 12 tis. € |
| Vlastné imanie | −21 tis. € | −21 tis. € | −24 tis. € | −22 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | −76 tis. € | −68 tis. € | −68 tis. € | −51 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 8 487 € | 614 € | −3 077 € | 1 356 € |
| Záväzky | 39 tis. € | 31 tis. € | 36 tis. € | 34 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 631 € | 922 € | 928 € | 854 € |
| Krátkodobé záväzky | 38 tis. € | 30 tis. € | 36 tis. € | 34 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
15 registrovaných činností
Adresa Malinovského 15, 94101 Bánov, Slovenská republika
Adresa Malinovského 15, 94101 Bánov, Slovenská republika
Adresa Malinovského 15, 94101 Bánov, Slovenská republika
Adresa MDŽ 48, Šurany, Slovenská republika
Adresa Malinovského 15, 94101 Bánov, Slovenská republika
Adresa MDŽ 48, 94201 Šurany, Slovenská republika
Adresa MDŽ 48, Šurany, Slovenská republika
Adresa MDŽ 48, Šurany, Slovenská republika
Adresa Májová 32, Šurany, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.