Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36536113・Jókaiho 10/22, 94501 Komárno・Založené 2000
Obrat 2025
4 150 €
−98 %Zisk 2025
4 947 €
−73 %Aktíva
361 tis. €
−6,1 %Vlastný kapitál
359 tis. €
+1,4 %Zadlženosť
0,5 %
−7,3 ppHrubá marža
-9 621,0 %
−9 596 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
119,2 %
+109 ppZisk / výnosy
ROA
1,4 %
−3,5 ppRentabilita aktív
ROE
1,4 %
−3,9 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
32,47
+893 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
5 497 €
−77 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,0 %
−11 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
60 tis. €
−13 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-60,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 15 tis. € | 0 € | 105 tis. € | 100 € |
| Pridaná hodnota | −32 tis. € | −13 tis. € | −26 tis. € | −9 621 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 531 tis. € | 91 tis. € | 191 tis. € | 4 150 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 107 tis. € | 12 tis. € | 19 tis. € | 4 947 € |
| Daň z príjmov | 13 tis. € | 3 290 € | 4 962 € | 550 € |
| Daň z príjmov splatná | 13 tis. € | 3 290 € | 4 962 € | 550 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 447 tis. € | 395 tis. € | 384 tis. € | 361 tis. € |
| Neobežný majetok | 363 tis. € | 312 tis. € | 285 tis. € | 299 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 363 tis. € | 312 tis. € | 285 tis. € | 292 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 299 tis. € |
| Obežný majetok | 80 tis. € | 79 tis. € | 99 tis. € | 62 tis. € |
| Zásoby | 84 tis. € | 84 tis. € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | −4 441 € | −4 832 € | 76 tis. € | 57 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 672 € | 451 € | 23 tis. € | 4 591 € |
| Časové rozlíšenie | 3 811 € | 3 216 € | 256 € | 256 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 447 tis. € | 395 tis. € | 384 tis. € | 361 tis. € |
| Vlastné imanie | 324 tis. € | 336 tis. € | 354 tis. € | 359 tis. € |
| Základné imanie | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 664 € | 664 € | 664 € | 664 € |
| HV minulých rokov | −379 tis. € | −272 tis. € | −260 tis. € | −241 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 107 tis. € | 12 tis. € | 19 tis. € | 4 947 € |
| Záväzky | 124 tis. € | 59 tis. € | 30 tis. € | 1 895 € |
| Dlhodobé záväzky | 7 794 € | 983 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 95 tis. € | 58 tis. € | 30 tis. € | 1 895 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 21 tis. € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
20 registrovaných činností
Adresa Školská 2939/3, 94901 Nitra, Slovenská republika
Adresa Golianova 44, 94901 Nitra, Slovenská republika
Adresa Ulica Mons. Vagnera 822/43, 94911 Nitra, Slovenská republika
Adresa Štefánikova tr. 83/80, Nitra, Slovenská republika
Adresa Ulica Mons. Vagnera 822/43, 94911 Nitra, Slovenská republika
Adresa Ulica Mons. Vagnera 822/43, 94912 Nitra, Slovenská republika
Adresa Ulica Mons. Vagnera 822/43, 94911 Nitra, Slovenská republika
Adresa Školská 2939/3, 94901 Nitra, Slovenská republika
Adresa Školská 2939/3, 94901 Nitra, Slovenská republika
Adresa Ulica Mons. Vagnera 822/43, 94911 Nitra, Slovenská republika
Adresa Ulica Mons. Vagnera 822/43, 94911 Nitra, Slovenská republika
Adresa Ulica Mons. Vagnera 822/43, 94911 Nitra, Slovenská republika
Adresa Ulica Mons. Vagnera 822/43, 94911 Nitra, Slovenská republika
Adresa Ulica Mons. Vagnera 822/43, 94911 Nitra, Slovenská republika
Adresa Golianova 44, 94901 Nitra, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
4 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.