Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

SVS - TEAM, spol. s r.o.

Finančný profil firmyIČO 36536369Javorová ul. 3095/8, 93401 LeviceZaložené 2000

Obrat 2025

785 tis. €

+5,1 %
IČO
36536369
DIČ
2021507279
IČ DPH
SK2021507279, podľa §4, registrácia od streda 6. októbra 2004
Sídlo
SVS - TEAM, spol. s r.o.Javorová ul. 3095/8 93401 Levice
Dátum vzniku
piatok 12. mája 2000
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Nitra, Sro/11929/N

Zisk 2025

398 tis. €

+10 %

Aktíva

1,92 mil. €

+2,6 %

Vlastný kapitál

1,87 mil. €

+5,0 %

Zadlženosť

2,5 %

−2,2 pp

Hrubá marža

72,3 %

+2,6 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+10 %
26 tis. €−51 tis. €219 tis. €272 tis. €325 tis. €274 tis. €257 tis. €286 tis. €3 450 €299 tis. €362 tis. €398 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Tržby

+7,7 %
197 tis. €421 tis. €692 tis. €703 tis. €707 tis. €708 tis. €693 tis. €671 tis. €598 tis. €696 tis. €729 tis. €785 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

50,7 %

+2,3 pp

Zisk / výnosy

ROA

20,7 %

+1,4 pp

Rentabilita aktív

ROE

21,3 %

+1,0 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

40,12

+88 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

504 tis. €

+10 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

21,0 %

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

1,8 mil. €

+1,8 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

13,4 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

197 tis. €2014421 tis. €2015693 tis. €2016707 tis. €2017707 tis. €2018708 tis. €2019693 tis. €2020694 tis. €2021598 tis. €2022696 tis. €2023748 tis. €2024785 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru598 tis. €696 tis. €729 tis. €785 tis. €
Pridaná hodnota102 tis. €489 tis. €508 tis. €568 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti598 tis. €696 tis. €748 tis. €785 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení3 450 €299 tis. €362 tis. €398 tis. €
Daň z príjmov1 128 €80 tis. €96 tis. €106 tis. €

Aktíva

  • Neobežný majetok78 tis. €
  • Obežný majetok1,84 mil. €

Pasíva

  • Vlastné imanie1,87 mil. €
  • Záväzky48 tis. €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom1,19 mil. €1,55 mil. €1,87 mil. €1,92 mil. €
Neobežný majetok43 tis. €32 tis. €20 tis. €78 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok43 tis. €32 tis. €20 tis. €78 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok1,14 mil. €1,52 mil. €1,85 mil. €1,84 mil. €
Zásoby0 €0 €0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky298 tis. €169 tis. €226 tis. €86 tis. €
Finančné účty844 tis. €1,35 mil. €1,62 mil. €1,76 mil. €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky1,19 mil. €1,55 mil. €1,87 mil. €1,92 mil. €
Vlastné imanie1,12 mil. €1,42 mil. €1,78 mil. €1,87 mil. €
Základné imanie6 639 €6 639 €6 639 €6 639 €
HV minulých rokov1,11 mil. €1,11 mil. €1,41 mil. €1,47 mil. €
HV za účtovné obdobie po zdanení3 450 €299 tis. €362 tis. €398 tis. €
Záväzky65 tis. €128 tis. €88 tis. €48 tis. €
Dlhodobé záväzky981 €1 356 €1 668 €1 956 €
Krátkodobé záväzky64 tis. €127 tis. €87 tis. €46 tis. €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

7 316 €961 €58 tis. €69 tis. €83 tis. €70 tis. €68 tis. €76 tis. €1 128 €80 tis. €96 tis. €106 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie0 €Daňová povinnosť za obdobie7 826,53 €Nie
  • Index daňovej spoľahlivostiVysoko spoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

26 registrovaných činností

  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaPlatné od streda 25. februára 2026
  • Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadomPlatné od streda 25. februára 2026
  • Skladové, pomocné a prepravné služby v dopravePlatné od streda 25. februára 2026
  • Výroba chemikálií, chemických vlákien, plastov, kaučuku a prípravkov z týchto materiálovPlatné od streda 25. februára 2026
  • Výroba výrobkov z gumy a plastovPlatné od streda 25. februára 2026
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovPlatné od štvrtok 10. februára 2022
  • montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených plynových zariadeníPlatné od streda 26. marca 2008
  • demolácie, búracie a prípravné práce pre stavbuPlatné od utorok 3. mája 2005
  • inžinierska činnosť v oblasti strojárstva v rozsahu voľnej živnostiPlatné od utorok 3. mája 2005
  • maliarske a natieračské prácePlatné od utorok 3. mája 2005

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 3
  • Konateľod pondelok 14. apríla 2003

    Adresa Javorová ul. 3095/8, 93401 Levice, Slovenská republika

  • Miloš HarmadyZaniknuté
    Konateľpondelok 14. apríla 2003 – utorok 8. júla 2025

    Adresa Ľ. Štúra 33, Levice, Slovenská republika

  • Konateľpiatok 12. mája 2000 – štvrtok 27. mája 2004

    Adresa K. Marxa 13, Levice, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 5
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od streda 9. júla 2025

    Adresa Javorová ul. 3095/8, 93401 Levice, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad6 639 EUR
  • Miloš HarmadyZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 2. decembra 2009 – utorok 8. júla 2025

    Adresa Ľ. Štúra 33, 93401 Levice, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad6 639 EUR
  • Miloš HarmadyZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.piatok 28. mája 2004 – utorok 1. decembra 2009

    Adresa Ľ. Štúra 33, Levice, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad200 000 SKK
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.piatok 12. mája 2000 – štvrtok 27. mája 2004

    Adresa K. Marxa 13, Levice, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad100 000 SKK
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.piatok 12. mája 2000 – štvrtok 27. mája 2004

    Adresa Sládkovičova 7, Želiezovce, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad100 000 SKK

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Nitra
Číslo zápisu
Sro/11929/N
Hlavná činnosť
Generálne čistenie budov
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna

Právne skutočnosti

2 zápisy z obchodného registra

  • piatok 28. mája 2004Dodatok zo dňa 8.3.2004 k spoločenskej zmluve (zmena sídla z: Záhradná 4, Levice, na: Kalvínske námestie 2, Levice). Konateľke Ivane Stancelovej zanikla funkcia dňom 14.4.2003. Zmluva o prevode obchodných podielov zo dňa 16.4.2003.
  • piatok 12. mája 2000Spoločnosť bola založená spoločenskou zmluvou dňa 10.2.2000 podľa §§ 56-75 a §§ 105-153 zák. č. 513/1991 Zb. Obchodný zákonník v znení neskorších predpisov.
SVS - TEAM, spol. s r.o.

Sídlo spoločnosti

SVS - TEAM, spol. s r.o.

Javorová ul. 3095/8, 93401 Levice

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.