Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

KERAMIK STUDIO, spol. s r.o.

Finančný profil firmyIČO 36536458Tupá 54, 93584 TupáZaložené 2000

Obrat 2025

321 tis. €

+24 %
IČO
36536458
DIČ
2020155511
IČ DPH
SK2020155511, podľa §4, registrácia od štvrtok 1. februára 2001
Sídlo
KERAMIK STUDIO, spol. s r.o.Tupá 54 93584 Tupá
Dátum vzniku
piatok 19. mája 2000
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Nitra, Sro/11940/N

Zisk 2025

3 894 €

+113 %

Aktíva

616 tis. €

−2,0 %

Vlastný kapitál

−46 tis. €

+7,7 %

Zadlženosť

107,5 %

−0,5 pp

Hrubá marža

41,4 %

−14 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+113 %
20 tis. €6 051 €19 tis. €11 tis. €−15 tis. €3 929 €−185 tis. €−55 tis. €−26 tis. €−18 tis. €−29 tis. €3 894 €201420152016201720182019202020212022202320242025

Tržby

+35 %
157 tis. €147 tis. €187 tis. €212 tis. €242 tis. €341 tis. €187 tis. €209 tis. €273 tis. €253 tis. €251 tis. €339 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

1,2 %

+12 pp

Zisk / výnosy

ROA

0,6 %

+5,2 pp

Rentabilita aktív

ROE

-8,4 %

−66 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

0,64

−12 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

5 814 €

+122 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

33,0 %

+40 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

−212 tis. €

−40 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

7,2 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

194 tis. €2014173 tis. €2015223 tis. €2016260 tis. €2017299 tis. €2018399 tis. €2019264 tis. €2020298 tis. €2021353 tis. €2022297 tis. €2023260 tis. €2024321 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru273 tis. €253 tis. €251 tis. €339 tis. €
Pridaná hodnota215 tis. €186 tis. €140 tis. €140 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti353 tis. €297 tis. €260 tis. €321 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení−26 tis. €−18 tis. €−29 tis. €3 894 €
Daň z príjmov0 €0 €1 920 €1 920 €
Daň z príjmov splatná0 €0 €1 920 €1 920 €

Aktíva

  • Neobežný majetok245 tis. €
  • Obežný majetok369 tis. €
  • Časové rozlíšenie2 318 €

Pasíva

  • Vlastné imanie−46 tis. €
  • Záväzky663 tis. €
  • Časové rozlíšenie0 €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom566 tis. €602 tis. €629 tis. €616 tis. €
Neobežný majetok246 tis. €257 tis. €241 tis. €245 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok246 tis. €257 tis. €241 tis. €245 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok318 tis. €343 tis. €385 tis. €369 tis. €
Zásoby168 tis. €194 tis. €194 tis. €128 tis. €
Dlhodobé pohľadávky61 tis. €58 tis. €80 tis. €131 tis. €
Krátkodobé pohľadávky4 791 €4 697 €4 894 €6 093 €
Krátkodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Finančné účty83 tis. €87 tis. €107 tis. €104 tis. €
Časové rozlíšenie2 152 €1 714 €2 318 €2 318 €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky566 tis. €602 tis. €629 tis. €616 tis. €
Vlastné imanie−3 692 €−21 tis. €−50 tis. €−46 tis. €
Základné imanie196 tis. €196 tis. €196 tis. €196 tis. €
Fondy a iné zložky vlastného imania492 €492 €492 €492 €
HV minulých rokov−212 tis. €−238 tis. €−256 tis. €−285 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení−26 tis. €−18 tis. €−29 tis. €3 895 €
Záväzky570 tis. €623 tis. €679 tis. €663 tis. €
Dlhodobé záväzky48 tis. €56 tis. €55 tis. €64 tis. €
Krátkodobé záväzky429 tis. €475 tis. €536 tis. €581 tis. €
Krátkodobé finančné výpomoci0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé93 tis. €92 tis. €88 tis. €18 tis. €
Rezervy0 €0 €0 €0 €
Časové rozlíšenie0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

961 €960 €2 311 €960 €0 €960 €0 €0 €0 €0 €1 920 €1 920 €201420152016201720182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie106,34 €Daňová povinnosť za obdobie0 €Áno
  • Index daňovej spoľahlivostiSpoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

20 registrovaných činností

  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaPlatné od piatok 17. júla 2020
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovPlatné od streda 20. marca 2013
  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuPlatné od streda 20. marca 2013
  • prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuPlatné od streda 20. marca 2013
  • služby súvisiace so skrášľovaním telaPlatné od streda 20. marca 2013
  • vedenie účtovníctvaPlatné od streda 20. marca 2013
  • murárstvoPlatné od utorok 12. apríla 2011
  • služby stavebnými mechanizmami, pracovnými strojmi a zariadeniamiPlatné od utorok 12. apríla 2011
  • - výroba a dekorácia skla a porcelánuPlatné od štvrtok 10. marca 2005
  • - výroba sieťotlačíPlatné od štvrtok 10. marca 2005

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

2 aktívnych z 3
  • Konateľod piatok 17. júla 2020

    Adresa Veľké Turovce 87, 93581 Veľké Turovce, Slovenská republika

  • Konateľod piatok 19. mája 2000

    Adresa Tupá - Chorvatice 54, Tupá - Chorvatice, Slovenská republika

  • Ivan JasenskýZaniknuté
    Konateľpiatok 19. mája 2000 – štvrtok 16. júla 2020

    Adresa Veľké Túrovce 87, Veľké Túrovce, Slovenská republika

Prepojené osoby

7 aktívnych z 19
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od piatok 17. júla 2020

    Adresa Veľké Túrovce 87, 93581 Veľké Túrovce, Slovenská republika

    Podiel33,33 %Vklad48 962 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od piatok 17. júla 2020

    Adresa Veľké Túrovce 87, 95381 Veľké Túrovce, Slovenská republika

    Podiel33,33 %Vklad48 962 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od piatok 17. júla 2020

    Adresa Veľké Turovce 87, 93581 Veľké Turovce, Slovenská republika

  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od piatok 17. júla 2020

    Adresa Tupá - Chorvatice 54, 93584 Tupá - Chorvatice, Slovenská republika

    Podiel33,33 %Vklad48 962 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od piatok 17. júla 2020

    Adresa Kuzmányho 821/35, 93601 Šahy, Slovenská republika

  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od piatok 17. júla 2020

    Adresa Tupá - Chorvatice 54, 93584 Tupá - Chorvatice, Slovenská republika

    Podiel33,33 %Vklad48 962 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od piatok 17. júla 2020

    Adresa Hrkovce 69, 93601 Hrkovce, Slovenská republika

  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.piatok 18. septembra 2009 – štvrtok 16. júla 2020

    Adresa Veľké Túrovce 87, 93581 Veľké Túrovce, Slovenská republika

    Podiel25 %Vklad48 962 EUR
  • Ivan JasenskýZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.piatok 18. septembra 2009 – štvrtok 16. júla 2020

    Adresa Veľké Túrovce 87, 93581 Veľké Túrovce, Slovenská republika

    Podiel25 %Vklad48 962 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.piatok 18. septembra 2009 – štvrtok 16. júla 2020

    Adresa Tupá - Chorvatice 54, 93584 Tupá - Chorvatice, Slovenská republika

    Podiel25 %Vklad48 962 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Nitra
Číslo zápisu
Sro/11940/N
Hlavná činnosť
Výroba keramických obkladačiek a dlaždíc
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna

Právne skutočnosti

2 zápisy z obchodného registra

  • streda 28. júla 2004Spoločenská zmluva bola zmenená Dodatkom č. 1 zo dňa 13.03.2003. Úplné znenie spoločenskej zmluvy spoločnosti zo dňa 13.03.2003.
  • piatok 19. mája 2000Spoločnosť bola založená spoločenskou zmluvou dňa 7.12.1999 podľa §§ 56-75 a §§ 105-153 zák. č. 513/1991 Zb. Obchodný zákonník v znení neskorších predpisov.
KERAMIK STUDIO, spol. s r.o.

Sídlo spoločnosti

KERAMIK STUDIO, spol. s r.o.

Tupá 54, 93584 Tupá

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.