Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36540404・Novozámocká 182, 947 01 Hurbanovo・Založené 2001
Obrat 2025
2,84 mil. €
−10 %Zisk 2025
88 tis. €
+155 %Aktíva
4,92 mil. €
−12 %Vlastný kapitál
1,84 mil. €
+5,0 %Zadlženosť
62,5 %
−6,2 ppHrubá marža
19,0 %
−6,2 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
3,1 %
+2,0 ppZisk / výnosy
ROA
1,8 %
+1,2 ppRentabilita aktív
ROE
4,8 %
+2,8 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,69
+5,4 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
112 tis. €
+135 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,4 %
−6,2 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
1,89 mil. €
−5,4 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
18,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 5,56 mil. € | 5,79 mil. € | 2,84 mil. € | 2,88 mil. € |
| Pridaná hodnota | 927 tis. € | 618 tis. € | 716 tis. € | 548 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 5,57 mil. € | 6,05 mil. € | 3,16 mil. € | 2,84 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 205 tis. € | 92 tis. € | 35 tis. € | 88 tis. € |
| Daň z príjmov | 44 tis. € | 25 tis. € | 13 tis. € | 24 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | 44 tis. € | 25 tis. € | 13 tis. € | 24 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 7,51 mil. € | 6,15 mil. € | 5,6 mil. € | 4,92 mil. € |
| Neobežný majetok | 430 tis. € | 357 tis. € | 296 tis. € | 288 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 430 tis. € | 357 tis. € | 296 tis. € | 288 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 212 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 7,07 mil. € | 5,79 mil. € | 5,3 mil. € | 4,62 mil. € |
| Zásoby | 6,84 mil. € | 5,49 mil. € | 5,01 mil. € | 4,4 mil. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 141 tis. € | 149 tis. € | 284 tis. € | 154 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 96 tis. € | 145 tis. € | 1 278 € | 68 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 4 482 € | 4 596 € | 4 525 € | 7 592 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 7,51 mil. € | 6,15 mil. € | 5,6 mil. € | 4,92 mil. € |
| Vlastné imanie | 1,63 mil. € | 1,72 mil. € | 1,75 mil. € | 1,84 mil. € |
| Základné imanie | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 664 € | 664 € | 664 € | 664 € |
| HV minulých rokov | 1,42 mil. € | 1,62 mil. € | 1,71 mil. € | 1,75 mil. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 205 tis. € | 92 tis. € | 35 tis. € | 88 tis. € |
| Záväzky | 5,88 mil. € | 4,43 mil. € | 3,84 mil. € | 3,07 mil. € |
| Dlhodobé záväzky | 104 tis. € | 67 tis. € | 40 tis. € | 19 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 4,99 mil. € | 3,68 mil. € | 3,3 mil. € | 2,73 mil. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 292 tis. € | 192 tis. € | 92 tis. € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 494 tis. € | 488 tis. € | 414 tis. € | 324 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
19 registrovaných činností
Adresa Piesková 437/9A, 94652 Imeľ, Slovenská republika
Adresa Piesková 437/9A, 94652 Imeľ, Slovenská republika
Adresa Imeľ 830, Imeľ, Slovenská republika
Adresa Imeľ 830, Imeľ, Slovenská republika
Adresa Piesková 437/9A, 94652 Imeľ, Slovenská republika
Adresa Piesková 437/9A, 94652 Imeľ, Slovenská republika
Adresa Piesková 437/9A, 94652 Imeľ, Slovenská republika
Adresa Vodná 830/6, 94652 Imeľ, Slovenská republika
Adresa Piesková 437/9A, 94652 Imeľ, Slovenská republika
Adresa Imeľ 830, 94652 Imeľ, Slovenská republika
Adresa Imeľ 830, Imeľ, Slovenská republika
Adresa Imeľ 830, Imeľ, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.