Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36541109・Družstevná ul. 10A/5564, 945 01 Komárno・Založené 2001
Obrat 2025
1,17 mil. €
+1,8 %Zisk 2025
74 tis. €
−35 %Aktíva
385 tis. €
+0,4 %Vlastný kapitál
283 tis. €
+2,5 %Zadlženosť
26,7 %
−1,5 ppHrubá marža
22,1 %
−2,4 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
6,3 %
−3,6 ppZisk / výnosy
ROA
19,1 %
−10 ppRentabilita aktív
ROE
26,1 %
−15 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
3,76
+5,4 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
95 tis. €
−35 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
22,2 %
+0,5 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
279 tis. €
+1,6 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
66,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 1,11 mil. € | 1,16 mil. € | 1,15 mil. € | 1,17 mil. € |
| Pridaná hodnota | 237 tis. € | 262 tis. € | 281 tis. € | 258 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 1,11 mil. € | 1,16 mil. € | 1,15 mil. € | 1,17 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 109 tis. € | 117 tis. € | 114 tis. € | 74 tis. € |
| Daň z príjmov | 29 tis. € | 32 tis. € | 32 tis. € | 21 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 397 tis. € | 444 tis. € | 384 tis. € | 385 tis. € |
| Neobežný majetok | 759 € | 3 921 € | 3 073 € | 6 090 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 759 € | 3 921 € | 3 073 € | 6 090 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 396 tis. € | 440 tis. € | 381 tis. € | 379 tis. € |
| Zásoby | 261 tis. € | 291 tis. € | 296 tis. € | 279 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 69 tis. € | 73 tis. € | 42 tis. € | 63 tis. € |
| Finančné účty | 66 tis. € | 75 tis. € | 43 tis. € | 37 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 397 tis. € | 444 tis. € | 384 tis. € | 385 tis. € |
| Vlastné imanie | 206 tis. € | 248 tis. € | 276 tis. € | 283 tis. € |
| Základné imanie | 6 972 € | 6 972 € | 6 972 € | 6 972 € |
| HV minulých rokov | 89 tis. € | 123 tis. € | 154 tis. € | 201 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 109 tis. € | 117 tis. € | 114 tis. € | 74 tis. € |
| Záväzky | 191 tis. € | 196 tis. € | 108 tis. € | 103 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 861 € | 1 193 € | 1 656 € | 2 057 € |
| Krátkodobé záväzky | 178 tis. € | 190 tis. € | 107 tis. € | 101 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 13 tis. € | 4 628 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
4 registrované činnosti
Adresa Bočná 17337/77, 82104 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Lúčová ul. 5329/46, 94501 Komárno, Slovenská republika
Adresa Lúčová Ul. 615/50, 94501 Komárno, Slovenská republika
Adresa Družstevná ul. 10A/5564, 94501 Komárno, Slovenská republika
Adresa Bočná 17337/77, 82104 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Lúčová ul. 5329/46, 94501 Komárno, Slovenská republika
Adresa Lúčová ul. 5329/46, 94501 Komárno, Slovenská republika
Adresa Lúčová ul. 5329/46, 94501 Komárno, Slovenská republika
Adresa Bočná 17337/77, 82104 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Prága utca 4, 9700 Szombathely, Maďarsko
Adresa Lúčová ul. 5329/46, 94501 Komárno, Slovenská republika
Adresa Lúčová Ul. 615/50, 94501 Komárno, Slovenská republika
Adresa Novozámocká cesta 4178/11, 94501 Komárno, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.