Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36545970・ul. 29. augusta 1524/24, 97401 Banská Bystrica・Založené 2002
Obrat 2024
980 tis. €
−8,9 %Zisk 2024
5 781 €
−14 %Aktíva
498 tis. €
−3,2 %Vlastný kapitál
176 tis. €
+3,4 %Zadlženosť
64,6 %
−2,3 ppHrubá marža
17,1 %
−1,3 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,6 %
Zisk / výnosy
ROA
1,2 %
−0,1 ppRentabilita aktív
ROE
3,3 %
−0,7 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
4,14
+85 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
9 621 €
+9,7 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
39,9 %
+16 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
248 tis. €
+39 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-0,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 1,43 mil. € | 1,3 mil. € | 1,08 mil. € | 980 tis. € |
| Pridaná hodnota | 179 tis. € | 170 tis. € | 198 tis. € | 168 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 1,43 mil. € | 1,31 mil. € | 1,08 mil. € | 980 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 2 361 € | 3 120 € | 6 702 € | 5 781 € |
| Daň z príjmov | 824 € | 1 160 € | 2 065 € | 3 840 € |
| Daň z príjmov splatná | 824 € | 1 160 € | 2 065 € | 3 840 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 581 tis. € | 533 tis. € | 515 tis. € | 498 tis. € |
| Neobežný majetok | 211 tis. € | 212 tis. € | 188 tis. € | 168 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 211 tis. € | 209 tis. € | 186 tis. € | 166 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 2 687 € | 1 937 € | 1 188 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 365 tis. € | 317 tis. € | 323 tis. € | 327 tis. € |
| Zásoby | 261 tis. € | 291 tis. € | 311 tis. € | 314 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 22 tis. € | 7 077 € | 10 tis. € | 8 355 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 82 tis. € | 19 tis. € | 2 139 € | 4 337 € |
| Časové rozlíšenie | 5 034 € | 4 362 € | 3 946 € | 4 166 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 581 tis. € | 533 tis. € | 515 tis. € | 498 tis. € |
| Vlastné imanie | 161 tis. € | 164 tis. € | 171 tis. € | 176 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 988 € | 989 € | 988 € | 988 € |
| HV minulých rokov | 151 tis. € | 153 tis. € | 156 tis. € | 163 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 2 361 € | 3 120 € | 6 702 € | 5 781 € |
| Záväzky | 421 tis. € | 369 tis. € | 344 tis. € | 322 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 3 769 € | 38 tis. € | 37 tis. € | 102 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 188 tis. € | 144 tis. € | 144 tis. € | 79 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 229 tis. € | 187 tis. € | 144 tis. € | 113 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 17 tis. € | 27 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 1 100 € | 1 868 € | 1 437 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
6 registrovaných činností
Adresa Hviezdoslavova 32, Zlaté Moravce, Slovenská republika
Adresa Kollárova 31, Zlaté Moravce, Slovenská republika
Adresa Jedľové Kostoľany 236, Jedľové Kostoľany, Slovenská republika
Adresa George St. 5091, 94591 Vallejo, California, Spojené štáty americké
Adresa Lemon St. 1341, 94591 Vallejo, California, Spojené štáty americké
Adresa Kollárova 31, 95301 Zlaté Moravce, Slovenská republika
Adresa Kollárova 31, Zlaté Moravce, Slovenská republika
Adresa Hviezdoslavova 32, Zlaté Moravce, Slovenská republika
Adresa Kollárova 31, Zlaté Moravce, Slovenská republika
Adresa Jedľové Kostoľany 236, Jedľové Kostoľany, Slovenská republika
Adresa Nemčiňany 101, Nemčiňany, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
POLPLAST-SK spol. s r.o.
ul. 29. augusta 1524/24, 97401 Banská Bystrica
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.