Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

TWIN autosúčiastky, s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 36547697Gorkého 3, 81101 Bratislava - mestská časť Staré MestoZaložené 2002

Obrat 2025

1,72 mil. €

−13 %
IČO
36547697
DIČ
2020142278
IČ DPH
SK2020142278, podľa §4, registrácia od pondelok 1. decembra 2003
Sídlo
TWIN autosúčiastky, s.r.o.Gorkého 3 81101 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Dátum vzniku
štvrtok 16. mája 2002
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerMestský súd Bratislava III, Sro/79413/B

Zisk 2025

1 581 €

−91 %

Aktíva

569 tis. €

−23 %

Vlastný kapitál

487 tis. €

−0,1 %

Zadlženosť

14,4 %

−20 pp

Hrubá marža

16,0 %

+0,4 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

−91 %
−13 tis. €−4 345 €6 775 €−56 tis. €−93 tis. €−37 tis. €9 402 €−11 tis. €6 218 €−1 852 €18 tis. €1 581 €201420152016201720182019202020212022202320242025

Tržby

−13 %
2,69 mil. €3,09 mil. €3,01 mil. €2,82 mil. €2,53 mil. €2,44 mil. €2,46 mil. €2,35 mil. €2,21 mil. €1,94 mil. €1,96 mil. €1,71 mil. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

0,1 %

−0,8 pp

Zisk / výnosy

ROA

0,3 %

−2,2 pp

Rentabilita aktív

ROE

0,3 %

−3,4 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

6,72

+151 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

18 tis. €

−54 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

91,3 %

+38 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

437 tis. €

+6,2 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

-4,1 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

2,71 mil. €20143,1 mil. €20153,02 mil. €20162,84 mil. €20172,54 mil. €20182,44 mil. €20192,46 mil. €20202,36 mil. €20212,23 mil. €20221,99 mil. €20231,98 mil. €20241,72 mil. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru2,21 mil. €1,94 mil. €1,96 mil. €1,71 mil. €
Pridaná hodnota251 tis. €253 tis. €306 tis. €272 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti2,23 mil. €1,99 mil. €1,98 mil. €1,72 mil. €
Výsledok hospodárenia po zdanení6 218 €−1 852 €18 tis. €1 581 €
Daň z príjmov27 tis. €21 tis. €21 tis. €17 tis. €
Daň z príjmov splatná27 tis. €21 tis. €21 tis. €17 tis. €

Aktíva

  • Neobežný majetok52 tis. €
  • Obežný majetok514 tis. €
  • Časové rozlíšenie3 089 €

Pasíva

  • Vlastné imanie487 tis. €
  • Záväzky82 tis. €
  • Časové rozlíšenie0 €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom1,03 mil. €987 tis. €738 tis. €569 tis. €
Neobežný majetok424 €86 tis. €77 tis. €52 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok424 €86 tis. €77 tis. €52 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok1,03 mil. €898 tis. €657 tis. €514 tis. €
Zásoby527 tis. €448 tis. €382 tis. €405 tis. €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky67 tis. €63 tis. €55 tis. €53 tis. €
Krátkodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Finančné účty433 tis. €387 tis. €220 tis. €56 tis. €
Časové rozlíšenie61 €3 396 €3 505 €3 089 €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky1,03 mil. €987 tis. €738 tis. €569 tis. €
Vlastné imanie473 tis. €469 tis. €487 tis. €487 tis. €
Základné imanie6 639 €6 639 €6 639 €6 639 €
Fondy a iné zložky vlastného imania1 820 €1 820 €1 820 €1 820 €
HV minulých rokov−142 tis. €−138 tis. €−139 tis. €−123 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení6 218 €−1 852 €18 tis. €1 581 €
Záväzky555 tis. €518 tis. €250 tis. €82 tis. €
Dlhodobé záväzky64 €1 250 €58 €693 €
Krátkodobé záväzky550 tis. €512 tis. €245 tis. €76 tis. €
Krátkodobé finančné výpomoci0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy0 €0 €0 €0 €
Časové rozlíšenie0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

2 880 €19 tis. €21 tis. €5 888 €0 €1 669 €14 tis. €12 tis. €27 tis. €21 tis. €21 tis. €17 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie0 €Daňová povinnosť za obdobie11 623,82 €Nie
  • Index daňovej spoľahlivostiVysoko spoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

21 registrovaných činností

  • cestná motorová doprava vykonávaná osobnými vozidlami do 9 miest na sedeniePlatné od streda 18. januára 2012
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovPlatné od streda 18. januára 2012
  • diagnostika a opravy cestných motorových vozidielPlatné od streda 18. januára 2012
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovPlatné od streda 18. januára 2012
  • montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených elektrických zariadeníPlatné od streda 18. januára 2012
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami do 3,5 t celkovej hmotnosti vrátane prípojného vozidlaPlatné od streda 18. januára 2012
  • návrh, realizácia a údržba alternatívnych zdrojov tepelnej energiePlatné od streda 18. januára 2012
  • prípravné práce k realizácii stavbyPlatné od streda 18. januára 2012
  • reklamné a marketingové službyPlatné od streda 18. januára 2012
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienPlatné od streda 18. januára 2012

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 2
  • Konateľod štvrtok 16. mája 2002

    Adresa Jozefa Murgaša 10, Nové Zámky, Slovenská republika

  • Konateľštvrtok 16. mája 2002 – štvrtok 11. septembra 2003

    Adresa Rázusova 9, Šurany, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 4
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od piatok 31. júla 2009

    Adresa Jozefa Murgaša 10, Nové Zámky, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad6 638,78 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.piatok 12. septembra 2003 – štvrtok 30. júla 2009

    Adresa Jozefa Murgaša 10, Nové Zámky, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad200 000 SKK
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.štvrtok 16. mája 2002 – štvrtok 11. septembra 2003

    Adresa Jozefa Murgaša 10, Nové Zámky, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad100 000 SKK
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.štvrtok 16. mája 2002 – štvrtok 11. septembra 2003

    Adresa Rázusova 9, Šurany, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad100 000 SKK

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Mestský súd Bratislava III
Číslo zápisu
Sro/79413/B
Hlavná činnosť
Veľkoobchod s dielmi a príslušenstvom motorových vozidiel
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna

Právne skutočnosti

2 zápisy z obchodného registra

  • piatok 12. septembra 2003Zmluva o prevode obchodného podielu zo dňa 2.10.2002. Dodatok č. 1 zo dňa 2.10.2002 k spoločenskej zmluve (zmena sídla z: Hviezdoslavova 22, Šurany, na: Novozámocká 47, Šurany). Konateľovi Ing. Ľubošovi Demínovi zanikla funkcia dňom 2.10.2002.
  • štvrtok 16. mája 2002Spoločnosť s ručením obmedzeným bola založená spoločenskou zmluvou dňa 10.12.2001 podľa §§ 56 - 75 a §§ 105 - 153 zák. č. 513/1991 Zb. (Obchodný zákonník) v znení neskorších predpisov.
TWIN autosúčiastky, s.r.o.

Sídlo spoločnosti

TWIN autosúčiastky, s.r.o.

Gorkého 3, 81101 Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.