Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36554146・Moyzesova 29, 94901 Nitra・Založené 2003
Obrat 2025
1,09 mil. €
+113 %Zisk 2025
102 tis. €
+46 925 %Aktíva
950 tis. €
+122 %Vlastný kapitál
324 tis. €
+46 %Zadlženosť
65,9 %
+18 ppHrubá marža
21,3 %
−1,5 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
9,4 %
+9,3 ppZisk / výnosy
ROA
10,7 %
+11 ppRentabilita aktív
ROE
31,5 %
+31 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,73
−65 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
128 tis. €
+3 064 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
20,5 %
−74 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
381 tis. €
+34 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-11,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 1,3 mil. € | 1,07 mil. € | 509 tis. € | 1,06 mil. € |
| Pridaná hodnota | 114 tis. € | 167 tis. € | 116 tis. € | 226 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 1,33 mil. € | 1,08 mil. € | 512 tis. € | 1,09 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 34 tis. € | 60 tis. € | 217 € | 102 tis. € |
| Daň z príjmov | 13 tis. € | 12 tis. € | 3 840 € | 26 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | 13 tis. € | 12 tis. € | 3 840 € | 26 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 970 tis. € | 646 tis. € | 427 tis. € | 950 tis. € |
| Neobežný majetok | 113 tis. € | 80 tis. € | 57 tis. € | 39 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 113 tis. € | 80 tis. € | 57 tis. € | 39 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 845 tis. € | 554 tis. € | 357 tis. € | 900 tis. € |
| Zásoby | 14 tis. € | 9 596 € | 15 tis. € | 2 885 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 744 tis. € | 511 tis. € | 239 tis. € | 243 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 86 tis. € | 34 tis. € | 103 tis. € | 654 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 11 tis. € | 12 tis. € | 13 tis. € | 11 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 970 tis. € | 646 tis. € | 427 tis. € | 950 tis. € |
| Vlastné imanie | 213 tis. € | 273 tis. € | 222 tis. € | 324 tis. € |
| Základné imanie | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 664 € | 664 € | 664 € | 664 € |
| HV minulých rokov | 171 tis. € | 206 tis. € | 214 tis. € | 215 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 34 tis. € | 60 tis. € | 217 € | 102 tis. € |
| Záväzky | 757 tis. € | 372 tis. € | 205 tis. € | 626 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 400 € | 482 € | 512 € | 826 € |
| Krátkodobé záväzky | 651 tis. € | 158 tis. € | 72 tis. € | 519 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 56 tis. € | 34 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 105 tis. € | 214 tis. € | 76 tis. € | 72 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
35 registrovaných činností
Adresa Hviezdoslavova 2, Dvory nad Žitavou, Slovenská republika
Adresa Hviezdoslavova 2, Dvory nad Žitavou, Slovenská republika
Adresa Jánošíkova 2904/2, 94901 Nitra, Slovenská republika
Adresa Hviezdoslavova 2, 94131 Dvory nad Žitavou, Slovenská republika
Adresa Hviezdoslavova 2, 94131 Dvory nad Žitavou, Slovenská republika
Adresa Moyzesova 544/29, 94901 Nitra, Slovenská republika
Adresa Hviezdoslavova 2, Dvory nad Žitavou, Slovenská republika
Adresa Moyzesova 544/29, Nitra, Slovenská republika
Adresa Hviezdoslavova 2, Dvory nad Žitavou, Slovenská republika
Adresa Moyzesova 544/29, Nitra, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.