Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36556041・Hlavná 239, 945 04 Komárno・Založené 2003
Obrat 2025
21 tis. €
−56 %Zisk 2025
−3 216 €
−531 %Aktíva
11 tis. €
−20 %Vlastný kapitál
9 983 €
−24 %Zadlženosť
9,3 %
+5,5 ppHrubá marža
-11,8 %
−13 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-15,0 %
−14 ppZisk / výnosy
ROA
-29,2 %
−26 ppRentabilita aktív
ROE
-32,2 %
−28 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
15,46
−41 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−2 876 €
−1 592 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-11,8 %
+188 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
10 tis. €
−22 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
1,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 97 tis. € | 57 tis. € | 49 tis. € | 21 tis. € |
| Pridaná hodnota | 2 747 € | 1 592 € | 568 € | −2 539 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 98 tis. € | 57 tis. € | 49 tis. € | 21 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 2 893 € | 1 461 € | −510 € | −3 216 € |
| Daň z príjmov | 210 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Daň z príjmov splatná | 210 € | 0 € | 340 € | — |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 13 tis. € | 13 tis. € | 14 tis. € | 11 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 13 tis. € | 13 tis. € | 14 tis. € | 11 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 141 € | 140 € | 149 € | 0 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | — |
| Finančné účty | 13 tis. € | 13 tis. € | 14 tis. € | 11 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 18 € | 18 € | 20 € | — |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 13 tis. € | 13 tis. € | 14 tis. € | 11 tis. € |
| Vlastné imanie | 12 tis. € | 14 tis. € | 13 tis. € | 9 983 € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | — |
| HV minulých rokov | −5 784 € | −2 890 € | −1 431 € | −2 604 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 2 893 € | 1 461 € | −510 € | −3 216 € |
| Záväzky | 799 € | −294 € | 520 € | 1 022 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 799 € | −294 € | 520 € | 712 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | — |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 310 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | — |
Vývoj daňových povinností
13 registrovaných činností
Adresa Kis utca 66., 2898 Kocs, Maďarsko
Adresa Ghyczy Kálmán u., 23, 2900, Komárom, Maďarská republika
Adresa Thököly út, 37/A, 1158, Budapest 15, Maďarská republika
Adresa József Attila út., 30, 2942 Nagyigmánd, Maďarska republika
Adresa Radvaň nad Dunajom 298, Radvaň nad Dunajom, Slovenská republika
Adresa Kis utca 66., 2898 Kocs, Maďarsko
Adresa Ghyczy Kálmán u., 23, 2900, Komárom, Maďarská republika
Adresa Radvaň nad Dunajom 298, Radvaň nad Dunajom, Slovenská republika
Adresa Thököly út, 37/A, 1158, Budapest 15, Maďarská republika
Adresa Radvaň nad Dunajom 298, Radvaň nad Dunajom, Slovenská republika
Adresa Horgász köz, 1, Komárom, Maďarská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.