Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36556700・Cabaj - Čápor 198, 95117 Cabaj - Čápor・Založené 2004
Obrat 2025
159 tis. €
−24 %Zisk 2025
1 079 €
−92 %Aktíva
156 tis. €
+146 %Vlastný kapitál
41 tis. €
+27 %Zadlženosť
73,6 %
+25 ppHrubá marža
35,0 %
−2,7 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,7 %
−6,1 ppZisk / výnosy
ROA
0,7 %
−22 ppRentabilita aktív
ROE
2,6 %
−41 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,32
−9,4 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
2 039 €
−89 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
47,1 %
+26 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
37 tis. €
+159 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-1,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 148 tis. € | 191 tis. € | 210 tis. € | 159 tis. € |
| Pridaná hodnota | 52 tis. € | 67 tis. € | 79 tis. € | 56 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 148 tis. € | 201 tis. € | 210 tis. € | 159 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 7 873 € | 21 tis. € | 14 tis. € | 1 079 € |
| Daň z príjmov | 2 094 € | 5 503 € | 3 802 € | 960 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 104 tis. € | 121 tis. € | 64 tis. € | 156 tis. € |
| Neobežný majetok | 36 tis. € | 36 tis. € | 18 tis. € | 4 627 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 36 tis. € | 36 tis. € | 18 tis. € | 4 627 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 68 tis. € | 85 tis. € | 45 tis. € | 152 tis. € |
| Zásoby | 2 726 € | 1 480 € | 1 116 € | 62 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 55 tis. € | 58 tis. € | 3 979 € | 13 tis. € |
| Finančné účty | 11 tis. € | 25 tis. € | 40 tis. € | 76 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 104 tis. € | 121 tis. € | 64 tis. € | 156 tis. € |
| Vlastné imanie | 62 tis. € | 83 tis. € | 33 tis. € | 41 tis. € |
| Základné imanie | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € |
| HV minulých rokov | 47 tis. € | 56 tis. € | 12 tis. € | 34 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 7 873 € | 21 tis. € | 14 tis. € | 1 079 € |
| Záväzky | 42 tis. € | 38 tis. € | 31 tis. € | 115 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 42 tis. € | 38 tis. € | 31 tis. € | 115 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
6 registrovaných činností
Adresa Cabaj-Čápor 223, 95117 Cabaj-Čápor, Slovenská republika
konateľ
Adresa Cabaj - Čápor 198, 95117 Cabaj - Čápor, Slovenská republika
Adresa Cabaj - Čápor 198, 95117 Cabaj - Čápor, Slovenská republika
Adresa Cabaj - Čápor 198, 95117 Cabaj - Čápor, Slovenská republika
Adresa Cabaj - Čápor 198, 95117 Cabaj - Čápor, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.