Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36557587・Dedinka 93, 94150 Dedinka・Založené 2004
Obrat 2025
1,0 mil. €
+12 %Zisk 2025
79 tis. €
+21 %Aktíva
968 tis. €
−3,6 %Vlastný kapitál
382 tis. €
+26 %Zadlženosť
60,5 %
−9,3 ppHrubá marža
38,1 %
−5,0 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
7,9 %
+0,6 ppZisk / výnosy
ROA
8,2 %
+1,7 ppRentabilita aktív
ROE
20,7 %
−0,9 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,59
+49 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
95 tis. €
+14 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
16,7 %
−5,0 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
74 tis. €
+554 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
38,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 891 tis. € | 751 tis. € | 879 tis. € | 970 tis. € |
| Pridaná hodnota | 319 tis. € | 320 tis. € | 379 tis. € | 370 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 895 tis. € | 765 tis. € | 890 tis. € | 1,0 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 28 tis. € | 22 tis. € | 65 tis. € | 79 tis. € |
| Daň z príjmov | 1 130 € | 726 € | 18 tis. € | 16 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | 1 130 € | 726 € | 18 tis. € | 16 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 930 tis. € | 870 tis. € | 1,0 mil. € | 968 tis. € |
| Neobežný majetok | 762 tis. € | 735 tis. € | 829 tis. € | 768 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 762 tis. € | 735 tis. € | 829 tis. € | 768 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 167 tis. € | 134 tis. € | 172 tis. € | 200 tis. € |
| Zásoby | 16 tis. € | 11 tis. € | 5 641 € | 17 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 109 tis. € | 80 tis. € | 106 tis. € | 100 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 42 tis. € | 43 tis. € | 60 tis. € | 83 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 1 304 € | 1 567 € | 2 218 € | 225 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 930 tis. € | 870 tis. € | 1,0 mil. € | 968 tis. € |
| Vlastné imanie | 216 tis. € | 238 tis. € | 303 tis. € | 382 tis. € |
| Základné imanie | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 664 € | 664 € | 664 € | 664 € |
| HV minulých rokov | 138 tis. € | 166 tis. € | 188 tis. € | 253 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 28 tis. € | 22 tis. € | 65 tis. € | 79 tis. € |
| Záväzky | 714 tis. € | 633 tis. € | 701 tis. € | 586 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 177 tis. € | 168 tis. € | 191 tis. € | 161 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 160 tis. € | 140 tis. € | 161 tis. € | 126 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 288 tis. € | 284 tis. € | 264 tis. € | 166 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 82 tis. € | 38 tis. € | 83 tis. € | 132 tis. € |
| Rezervy | 7 011 € | 3 295 € | 2 047 € | 1 498 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
11 registrovaných činností
Adresa J. Fučíka 752/18, 94101 Bánov, Slovenská republika
Adresa Dedinka 93, 94150 Dedinka, Slovenská republika
Adresa Ženklava 133, Ženklava, Česká republika
Adresa Dedinka 172, 94150 Dedinka, Slovenská republika
Adresa Dedinka 93, 94150 Dedinka, Slovenská republika
Adresa J. Fučíka 752/18, 94101 Bánov, Slovenská republika
Adresa Dedinka 93, 94150 Dedinka, Slovenská republika
Adresa Nám. Gy. Széchényiho 4789/4, 94002 Nové Zámky, Slovenská republika
Adresa Dedinka 93, 94150 Dedinka, Slovenská republika
Adresa Dedinka 172, Dedinka, Slovenská republika
Adresa Dedinka 172, Dedinka, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.