Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36558036・Kutlíkova 17, 851 02 Bratislava・Založené 2004
Obrat 2025
43 tis. €
−73 %Zisk 2025
8 215 €
+149 %Aktíva
553 tis. €
+1,4 %Vlastný kapitál
551 tis. €
+1,5 %Zadlženosť
0,4 %
−0,1 ppHrubá marža
-18,6 %
−18 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
19,1 %
+30 ppZisk / výnosy
ROA
1,5 %
+4,5 ppRentabilita aktív
ROE
1,5 %
+4,6 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
318,40
+50 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
9 941 €
+160 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
17,4 %
+17 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
548 tis. €
+3,6 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-35,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 671 tis. € | 483 tis. € | 159 tis. € | 27 tis. € |
| Pridaná hodnota | 109 tis. € | 78 tis. € | −1 383 € | −5 008 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 674 tis. € | 484 tis. € | 159 tis. € | 43 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 32 tis. € | 17 tis. € | −17 tis. € | 8 215 € |
| Daň z príjmov | 8 481 € | 5 883 € | 0 € | 1 726 € |
| Daň z príjmov splatná | 8 481 € | 5 883 € | 0 € | 1 726 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 789 tis. € | 684 tis. € | 546 tis. € | 553 tis. € |
| Neobežný majetok | 33 tis. € | 23 tis. € | 13 tis. € | 3 333 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 33 tis. € | 23 tis. € | 13 tis. € | 3 333 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 755 tis. € | 660 tis. € | 531 tis. € | 550 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 313 tis. € | 276 tis. € | 185 tis. € | 188 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 442 tis. € | 384 tis. € | 346 tis. € | 362 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 574 € | 660 € | 712 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 789 tis. € | 684 tis. € | 546 tis. € | 553 tis. € |
| Vlastné imanie | 542 tis. € | 560 tis. € | 543 tis. € | 551 tis. € |
| Základné imanie | 20 tis. € | 20 tis. € | 20 tis. € | 20 tis. € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 1 992 € | 1 992 € | 1 992 € | 1 992 € |
| HV minulých rokov | 488 tis. € | 520 tis. € | 538 tis. € | 521 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 32 tis. € | 17 tis. € | −17 tis. € | 8 215 € |
| Záväzky | 246 tis. € | 125 tis. € | 2 510 € | 1 977 € |
| Dlhodobé záväzky | 13 tis. € | 13 tis. € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 224 tis. € | 102 tis. € | 2 510 € | 1 727 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 9 394 € | 9 181 € | 0 € | 250 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
5 registrovaných činností
Adresa Neukirchner Strasse, 17, 4873, Frankenburg, Rakúsko
Adresa Neukirchner Strasse, 17, 4873, Frankenburg, Rakúsko
Adresa Neukirchner Strasse, 17, 4873, Frankenburg, Rakúsko
Adresa Neukirchner Strasse, 17, 4873, Frankenburg, Rakúsko
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.