Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36562181・Štúrova 99, 94901 Nitra・Založené 2004
Obrat 2025
102 tis. €
−69 %Zisk 2025
1 726 €
+107 %Aktíva
484 tis. €
+49 %Vlastný kapitál
1 726 €
+107 %Zadlženosť
96,2 %
−11 ppHrubá marža
1,7 %
+1,0 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
1,7 %
+8,7 ppZisk / výnosy
ROA
0,4 %
+7,5 ppRentabilita aktív
ROE
100,0 %
Rentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,04
+11 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
1 726 €
+107 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
0,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
19 tis. €
+181 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-13,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 532 tis. € | 379 tis. € | 312 tis. € | 102 tis. € |
| Pridaná hodnota | 33 tis. € | −3 018 € | 2 105 € | 1 726 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 532 tis. € | 379 tis. € | 327 tis. € | 102 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 5 864 € | −54 tis. € | −23 tis. € | 1 726 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 206 tis. € | 219 tis. € | 324 tis. € | 484 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 26 tis. € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 26 tis. € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 206 tis. € | 193 tis. € | 324 tis. € | 484 tis. € |
| Zásoby | 163 tis. € | 148 tis. € | 15 tis. € | 15 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 9 483 € | 19 tis. € | 119 tis. € | 151 tis. € |
| Finančné účty | 34 tis. € | 26 tis. € | 190 tis. € | 318 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 206 tis. € | 219 tis. € | 324 tis. € | 467 tis. € |
| Vlastné imanie | 39 tis. € | −15 tis. € | −23 tis. € | 1 726 € |
| Základné imanie | 300 tis. € | 300 tis. € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | −269 tis. € | −263 tis. € | 0 € | 0 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 5 864 € | −54 tis. € | −23 tis. € | 1 726 € |
| Záväzky | 167 tis. € | 234 tis. € | 348 tis. € | 465 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 130 tis. € | 192 tis. € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 37 tis. € | 42 tis. € | 348 tis. € | 465 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
33 registrovaných činností
Adresa Úzka 1, 94901 Nitra, Slovenská republika
Adresa Úzka 1, 94901 Nitra, Slovenská republika
Adresa Vinohradnícka 21, 94901 Nitra, Slovenská republika
Adresa Úzka 1, 94901 Nitra, Slovenská republika
Adresa Úzka 1, 94901 Nitra, Slovenská republika
Adresa Úzka 1, 94901 Nitra, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.