Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36564940・Moča 982, 94637 Moča・Založené 2004
Obrat 2025
674 tis. €
+14 %Zisk 2025
11 tis. €
+883 %Aktíva
705 tis. €
−2,9 %Vlastný kapitál
374 tis. €
+3,0 %Zadlženosť
33,7 %
−3,0 ppHrubá marža
35,0 %
−0,4 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
1,6 %
+1,8 ppZisk / výnosy
ROA
1,5 %
+1,7 ppRentabilita aktív
ROE
2,9 %
+3,3 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
3,37
+7,1 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
15 tis. €
+497 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
26,2 %
−130 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
259 tis. €
−2,3 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
3,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 1,33 mil. € | 698 tis. € | 585 tis. € | 665 tis. € |
| Pridaná hodnota | 184 tis. € | 163 tis. € | 207 tis. € | 233 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 1,35 mil. € | 718 tis. € | 591 tis. € | 674 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 56 tis. € | 2 562 € | −1 383 € | 11 tis. € |
| Daň z príjmov | 13 tis. € | 3 918 € | 3 840 € | 3 840 € |
| Daň z príjmov splatná | 13 tis. € | 3 918 € | 3 840 € | 3 840 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 783 tis. € | 701 tis. € | 726 tis. € | 705 tis. € |
| Neobežný majetok | 168 tis. € | 339 tis. € | 332 tis. € | 328 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 168 tis. € | 339 tis. € | 332 tis. € | 328 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 612 tis. € | 359 tis. € | 389 tis. € | 369 tis. € |
| Zásoby | 1 039 € | 4 489 € | 10 tis. € | 8 203 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 130 tis. € | 71 tis. € | 111 tis. € | 120 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 481 tis. € | 284 tis. € | 268 tis. € | 241 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 2 398 € | 3 064 € | 4 994 € | 8 346 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 783 tis. € | 701 tis. € | 726 tis. € | 705 tis. € |
| Vlastné imanie | 362 tis. € | 364 tis. € | 363 tis. € | 374 tis. € |
| Základné imanie | 9 960 € | 9 960 € | 9 960 € | 9 960 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 996 € | 996 € | 996 € | 996 € |
| HV minulých rokov | 295 tis. € | 351 tis. € | 353 tis. € | 352 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 56 tis. € | 2 562 € | −1 383 € | 11 tis. € |
| Záväzky | 416 tis. € | 236 tis. € | 266 tis. € | 237 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 32 tis. € | 54 tis. € | 71 tis. € | 72 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 302 tis. € | 107 tis. € | 124 tis. € | 109 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 43 tis. € | 33 tis. € | 23 tis. € | 13 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 34 tis. € | 36 tis. € | 43 tis. € | 37 tis. € |
| Rezervy | 3 981 € | 4 283 € | 6 261 € | 6 528 € |
| Časové rozlíšenie | 5 608 € | 101 tis. € | 97 tis. € | 93 tis. € |
Vývoj daňových povinností
22 registrovaných činností
Adresa Moča 324, 94637 Moča, Slovenská republika
Adresa Moča 122, 94637 Moča, Slovenská republika
Adresa Moča 370, 94637 Moča, Slovenská republika
Adresa Moča 371, 94637 Moča, Slovenská republika
Adresa Moča 371, 94637 Moča, Slovenská republika
Adresa Moča 370, 94637 Moča, Slovenská republika
Adresa Hlavná 188/77, 93011 Topoľníky, Slovenská republika
Adresa Moča 370, 94637 Moča, Slovenská republika
Adresa Moča 371, 94637 Moča, Slovenská republika
Adresa Moča 370, 94637 Moča, Slovenská republika
Adresa Moča 371, 94637 Moča, Slovenská republika
Adresa Moča 370, 94637 Moča, Slovenská republika
Adresa Moča 371, 94637 Moča, Slovenská republika
Adresa Hlavná 188/77, 93011 Topoľníky, Slovenská republika
Adresa Moča 370, 94637 Moča, Slovenská republika
Adresa Moča 371, 94637 Moča, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.