Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36565598・Mederčská 79/34, 945 01 Komárno・Založené 2004
Obrat 2025
1 632 €
−83 %Zisk 2025
179 €
+103 %Aktíva
86 tis. €
+21 %Vlastný kapitál
28 tis. €
−57 %Zadlženosť
67,3 %
+58 ppHrubá marža
42,5 %
+103 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
11,0 %
+76 ppZisk / výnosy
ROA
0,2 %
+8,9 ppRentabilita aktív
ROE
0,6 %
+10 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,03
−85 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
519 €
+109 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
65,5 %
+71 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
1 838 €
−95 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-33,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 74 tis. € | 16 tis. € | 9 585 € | 1 632 € |
| Pridaná hodnota | 3 116 € | −10 tis. € | −5 750 € | 694 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 74 tis. € | 18 tis. € | 9 585 € | 1 632 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −1 178 € | −9 918 € | −6 215 € | 179 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 94 tis. € | 77 tis. € | 71 tis. € | 86 tis. € |
| Neobežný majetok | 26 tis. € | 26 tis. € | 26 tis. € | 26 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 26 tis. € | 26 tis. € | 26 tis. € | 26 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 68 tis. € | 50 tis. € | 45 tis. € | 60 tis. € |
| Zásoby | 62 tis. € | 58 tis. € | 53 tis. € | 52 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 30 tis. € | 27 tis. € | 27 tis. € | 13 € |
| Finančné účty | −25 tis. € | −35 tis. € | −35 tis. € | 7 298 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 94 tis. € | 77 tis. € | 71 tis. € | 86 tis. € |
| Vlastné imanie | 81 tis. € | 71 tis. € | 65 tis. € | 28 tis. € |
| Základné imanie | 14 tis. € | 14 tis. € | 14 tis. € | 14 tis. € |
| HV minulých rokov | 12 tis. € | 11 tis. € | 710 € | −42 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −1 178 € | −9 918 € | −6 215 € | 179 € |
| Záväzky | 13 tis. € | 5 814 € | 6 650 € | 58 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 82 € | 82 € | 82 € | 82 € |
| Krátkodobé záväzky | 4 054 € | 5 732 € | 6 568 € | 58 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
17 registrovaných činností
Adresa Vodná Ul. 2936/1, 94501 Komárno, Slovenská republika
Adresa Vodná Ul. 2936/1, 94501 Komárno, Slovenská republika
Adresa Hunor köz 1, 2300 Ráckeve, Maďarsko
Adresa Hunyadi u., 17/a, 2300, Ráckeve, Maďarská republika
Adresa Melónový rad 400, 94639 Iža, Slovenská republika
Adresa Melónový rad 400, 94639 Iža, Slovenská republika
Adresa Melónový rad 400, 94639 Iža, Slovenská republika
Adresa Vodná Ul. 2936/1, 94501 Komárno, Slovenská republika
Adresa Hunor köz 1, 2300 Ráckeve, Maďarsko
Adresa Hunyadi u., 17/a, 2300, Ráckeve, Maďarská republika
Adresa Melónový rad 400, 94639 Iža, Slovenská republika
Adresa Melónový rad 400, 94639 Iža, Slovenská republika
Adresa Melónový rad 400, 94639 Iža, Slovenská republika
Adresa Melónový rad 400, 94639 Iža, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.