Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36572071・Vajanského 1955/58, 92101 Piešťany・Založené 2003
Obrat 2019
158 tis. €
+299 %Zisk 2019
−12 tis. €
−0,1 %Aktíva
139 tis. €
+812 %Vlastný kapitál
−13 tis. €
−12 689 %Zadlženosť
109,0 %
+8,4 ppHrubá marža
-7,6 %
+23 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-7,9 %
+24 ppZisk / výnosy
ROA
-8,9 %
+73 ppRentabilita aktív
ROE
99,2 %
−12 577 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,92
−7,7 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−12 tis. €
−0,1 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-0,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−13 tis. €
−12 689 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
47,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 9 497 € | 24 tis. € | 39 tis. € | 158 tis. € |
| Pridaná hodnota | 2 885 € | 10 tis. € | −12 tis. € | −12 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 9 497 € | 24 tis. € | 39 tis. € | 158 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 662 € | 8 836 € | −12 tis. € | −12 tis. € |
| Daň z príjmov | 960 € | 960 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 8 179 € | 18 tis. € | 15 tis. € | 139 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 8 179 € | 18 tis. € | 15 tis. € | 139 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 3 623 € | 7 336 € | 7 085 € | 133 tis. € |
| Finančné účty | 4 556 € | 10 tis. € | 8 158 € | 6 041 € |
| Položka | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 8 179 € | 18 tis. € | 15 tis. € | 139 tis. € |
| Vlastné imanie | 3 489 € | 12 tis. € | −98 € | −13 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | −5 102 € | −3 524 € | 4 871 € | −7 552 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 662 € | 8 836 € | −12 tis. € | −12 tis. € |
| Záväzky | 4 690 € | 5 224 € | 15 tis. € | 152 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 4 690 € | 5 224 € | 15 tis. € | 152 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
2 registrované činnosti
Adresa Navrátilova, Nové Město 676/1, 11000 Praha 1, Česká republika
Adresa Vihorlatská 33, Košice, Slovenská republika
Adresa Fügnerovo náměstí, Nové Město 1808/3, 12000 Praha 2, Slovenská republika
Adresa Řevnice, Mníšecká, 572, 25230, Praha - západ, Česká repulika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.