Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

TOP ZDRAVIE, s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 36576531Pytliacka 197/8, 04011 Košice - mestská časť LorinčíkZaložené 2004

Obrat 2025

153 tis. €

+7,4 %
IČO
36576531
DIČ
2021937082
IČ DPH
Sídlo
TOP ZDRAVIE, s.r.o.Pytliacka 197/8 04011 Košice - mestská časť Lorinčík
Dátum vzniku
štvrtok 29. januára 2004
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerMestský súd Košice, Sro/14597/V

Zisk 2025

23 tis. €

+193 %

Aktíva

69 tis. €

−24 %

Vlastný kapitál

53 tis. €

−34 %

Zadlženosť

23,0 %

+11 pp

Hrubá marža

77,6 %

+6,8 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+193 %
1 212 €1 282 €−8 858 €3 318 €11 tis. €6 330 €9 364 €18 tis. €15 tis. €11 tis. €7 863 €23 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Tržby

+7,4 %
29 tis. €30 tis. €36 tis. €45 tis. €67 tis. €81 tis. €95 tis. €109 tis. €116 tis. €135 tis. €142 tis. €153 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

15,1 %

+9,5 pp

Zisk / výnosy

ROA

33,2 %

+25 pp

Rentabilita aktív

ROE

43,2 %

+33 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

4,51

−46 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

29 tis. €

+188 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

21,6 %

−1,3 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

51 tis. €

−27 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

16,3 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

29 tis. €201430 tis. €201536 tis. €201645 tis. €201767 tis. €201881 tis. €201997 tis. €2020110 tis. €2021116 tis. €2022135 tis. €2023142 tis. €2024153 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru116 tis. €135 tis. €142 tis. €153 tis. €
Pridaná hodnota85 tis. €103 tis. €101 tis. €119 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti116 tis. €135 tis. €142 tis. €153 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení15 tis. €11 tis. €7 863 €23 tis. €
Daň z príjmov4 197 €3 344 €2 343 €6 361 €

Aktíva

  • Neobežný majetok3 675 €
  • Obežný majetok66 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie53 tis. €
  • Záväzky16 tis. €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom71 tis. €84 tis. €91 tis. €69 tis. €
Neobežný majetok32 tis. €20 tis. €11 tis. €3 675 €
Dlhodobý hmotný majetok32 tis. €20 tis. €11 tis. €3 675 €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok39 tis. €65 tis. €80 tis. €66 tis. €
Zásoby0 €0 €0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky16 tis. €21 tis. €20 tis. €18 tis. €
Finančné účty22 tis. €44 tis. €60 tis. €47 tis. €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky71 tis. €84 tis. €91 tis. €69 tis. €
Vlastné imanie61 tis. €72 tis. €80 tis. €53 tis. €
Základné imanie6 639 €6 639 €6 639 €6 639 €
HV minulých rokov39 tis. €54 tis. €66 tis. €23 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení15 tis. €11 tis. €7 863 €23 tis. €
Záväzky9 751 €12 tis. €11 tis. €16 tis. €
Dlhodobé záväzky554 €834 €1 113 €1 405 €
Krátkodobé záväzky9 197 €9 401 €9 513 €15 tis. €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy0 €1 717 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

480 €433 €1 042 €499 €1 949 €888 €1 344 €4 841 €4 197 €3 344 €2 343 €6 361 €201420152016201720182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHNie
  • Index daňovej spoľahlivostiVysoko spoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

25 registrovaných činností

  • poskytovanie zdravotnej starostlivosti v neštátnom zdravotníckom zariadení - ambulancia v odbore všeobecné lekárstvoPlatné od streda 22. decembra 2004
  • činnosť organizačných a účtovných poradcovPlatné od štvrtok 29. januára 2004
  • čistiace a upratovacie službyPlatné od štvrtok 29. januára 2004
  • faktoring a forfaitingPlatné od štvrtok 29. januára 2004
  • finančný leasingPlatné od štvrtok 29. januára 2004
  • inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvoPlatné od štvrtok 29. januára 2004
  • kancelárske a sekretárske služby (vrátane kopírovacích a rozmnožovacích služieb)Platné od štvrtok 29. januára 2004
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živnostíPlatné od štvrtok 29. januára 2004
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živnostíPlatné od štvrtok 29. januára 2004
  • organizovanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatíPlatné od štvrtok 29. januára 2004

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

2 aktívnych z 4
  • Konateľod utorok 1. februára 2022

    Adresa Pytliacka 197/8, 04011 Košice - mestská časť Lorinčík, Slovenská republika

  • Konateľod streda 15. júna 2016

    Adresa Pytliacka 197/8, 04011 Košice - mestská časť Lorinčík, Slovenská republika

  • Konateľpiatok 24. januára 2020 – pondelok 26. apríla 2021

    Adresa Pytliacka 197/8, 04011 Košice - mestská časť Lorinčík, Slovenská republika

  • Konateľštvrtok 29. januára 2004 – utorok 2. augusta 2016

    Adresa Humenská 43, Košice, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 9
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od streda 3. augusta 2016

    Adresa Pytliacka 197/8, 04011 Košice - mestská časť Lorinčík, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad6 640 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 26. júna 2012 – utorok 2. augusta 2016

    Adresa Humenská 43, 04011 Košice, Slovenská republika

    Podiel25 %Vklad1 660 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 26. júna 2012 – utorok 2. augusta 2016

    Adresa Humenská 43, 04011 Košice, Slovenská republika

    Podiel75 %Vklad4 980 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 23. júna 2010 – pondelok 25. júna 2012

    Adresa Humenská 43, 04011 Košice, Slovenská republika

    Podiel25 %Vklad1 659,69 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 23. júna 2010 – pondelok 25. júna 2012

    Adresa Humenská 43, 04011 Košice, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad3 319,39 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 23. júna 2010 – pondelok 25. júna 2012

    Adresa Havanská 13, Košice, Slovenská republika

    Podiel25 %Vklad1 659,69 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.štvrtok 29. januára 2004 – utorok 22. júna 2010

    Adresa Humenská 43, 04011 Košice, Slovenská republika

    Podiel25 %Vklad50 000 SKK
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.štvrtok 29. januára 2004 – utorok 22. júna 2010

    Adresa Humenská 43, 04011 Košice, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad100 000 SKK
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.štvrtok 29. januára 2004 – utorok 22. júna 2010

    Adresa Havanská 13, Košice, Slovenská republika

    Podiel25 %Vklad50 000 SKK

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Mestský súd Košice
Číslo zápisu
Sro/14597/V
Hlavná činnosť
Činnosti špeciálnej lekárskej praxe
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna

Právne skutočnosti

1 zápis z obchodného registra

  • štvrtok 29. januára 2004Spoločnosť s ručením obmedzeným bola založená spoločenskou zmluvou zo dňa 12.11.2003 podľa zákona č. 513/91 Zb. v znení neskorších predpisov.
TOP ZDRAVIE, s.r.o.

Sídlo spoločnosti

TOP ZDRAVIE, s.r.o.

Pytliacka 197/8, 04011 Košice - mestská časť Lorinčík

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.