Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

STEELSOFT s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 36576824Okružná 306/68, 04413 Valaliky - BernátovceZaložené 2004

Obrat 2025

93 tis. €

−45 %
IČO
36576824
DIČ
2021786877
IČ DPH
SK2021786877, podľa §4, registrácia od streda 1. júna 2005
Sídlo
STEELSOFT s.r.o.Okružná 306/68 04413 Valaliky - Bernátovce
Dátum vzniku
streda 25. februára 2004
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerMestský súd Košice, Sro/14628/V

Zisk 2025

11 tis. €

+108 %

Aktíva

108 tis. €

−17 %

Vlastný kapitál

59 tis. €

+23 %

Zadlženosť

45,6 %

−18 pp

Hrubá marža

37,4 %

−26 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+108 %
−13 tis. €5 734 €−2 754 €9 050 €433 €−4 033 €25 tis. €8 706 €−6 846 €11 tis. €5 300 €11 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Tržby

−45 %
59 tis. €60 tis. €56 tis. €86 tis. €69 tis. €72 tis. €96 tis. €84 tis. €57 tis. €108 tis. €169 tis. €93 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

11,8 %

+8,7 pp

Zisk / výnosy

ROA

10,2 %

+6,1 pp

Rentabilita aktív

ROE

18,8 %

+7,7 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

2,20

+39 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

12 tis. €

+97 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

10,3 %

−5,0 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

59 tis. €

+23 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

4,2 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

59 tis. €201460 tis. €201556 tis. €201687 tis. €201769 tis. €201872 tis. €201996 tis. €202084 tis. €202157 tis. €2022108 tis. €2023170 tis. €202493 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru57 tis. €108 tis. €169 tis. €93 tis. €
Pridaná hodnota19 tis. €42 tis. €107 tis. €35 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti57 tis. €108 tis. €170 tis. €93 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení−6 846 €11 tis. €5 300 €11 tis. €
Daň z príjmov0 €2 045 €960 €1 272 €

Aktíva

  • Neobežný majetok0 €
  • Obežný majetok108 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie59 tis. €
  • Záväzky49 tis. €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom48 tis. €81 tis. €130 tis. €108 tis. €
Neobežný majetok606 €0 €0 €0 €
Dlhodobý hmotný majetok606 €0 €0 €0 €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok47 tis. €81 tis. €130 tis. €108 tis. €
Zásoby145 €554 €0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky15 tis. €54 tis. €7 268 €7 502 €
Finančné účty32 tis. €27 tis. €122 tis. €101 tis. €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky48 tis. €81 tis. €130 tis. €108 tis. €
Vlastné imanie31 tis. €42 tis. €48 tis. €59 tis. €
Základné imanie6 639 €6 639 €6 639 €6 639 €
HV minulých rokov31 tis. €24 tis. €35 tis. €40 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení−6 846 €11 tis. €5 300 €11 tis. €
Záväzky16 tis. €39 tis. €82 tis. €49 tis. €
Dlhodobé záväzky125 €8 €5 €84 €
Krátkodobé záväzky6 208 €37 tis. €82 tis. €49 tis. €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé9 985 €1 981 €0 €0 €
Rezervy0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

960 €960 €960 €960 €563 €38 €4 697 €2 689 €0 €2 045 €960 €1 272 €201420152016201720182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie0 €Daňová povinnosť za obdobie977,4 €Nie
  • Index daňovej spoľahlivostiSpoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

20 registrovaných činností

  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíPlatné od utorok 21. júla 2009
  • počítačové službyPlatné od utorok 21. júla 2009
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiPlatné od utorok 21. júla 2009
  • automatizované spracovanie údajovPlatné od streda 25. februára 2004
  • faktoring a forfaitingPlatné od streda 25. februára 2004
  • komplexné riešenia informačných a výpočtových systémovPlatné od streda 25. februára 2004
  • konzultačná a školiaca činnosť v oblasti výpočtovej technikyPlatné od streda 25. februára 2004
  • kopírovacie službyPlatné od streda 25. februára 2004
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živnostíPlatné od streda 25. februára 2004
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živnostíPlatné od streda 25. februára 2004

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 1
  • Konateľod streda 25. februára 2004

    Adresa Okružná 306/68, 04413 Valaliky - Bernátovce, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 3
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od utorok 26. júla 2022

    Adresa Okružná 306/68, 04413 Valaliky, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad6 639 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 21. júla 2009 – pondelok 25. júla 2022

    Adresa Okružná 306/68, 04413 Valaliky - Bernátovce, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad6 639 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 25. februára 2004 – pondelok 20. júla 2009

    Adresa Okružná 306/68, 04413 Valaliky - Bernátovce, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad200 000 SKK

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Mestský súd Košice
Číslo zápisu
Sro/14628/V
Hlavná činnosť
Ostatný nešpecializovaný maloobchod
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
STEELSOFT s.r.o.

Sídlo spoločnosti

STEELSOFT s.r.o.

Okružná 306/68, 04413 Valaliky - Bernátovce

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.