Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36576891・Pražská 502/4, 040 11 Košice - mestská časť Západ・Založené 2004
Obrat 2025
107 tis. €
+14 %Zisk 2025
9 252 €
+297 %Aktíva
22 tis. €
+64 %Vlastný kapitál
5 086 €
+222 %Zadlženosť
77,1 %
−54 ppHrubá marža
92,3 %
+6,5 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
8,6 %
+14 ppZisk / výnosy
ROA
41,6 %
+76 ppRentabilita aktív
ROE
181,9 %
+69 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,36
+61 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
10 tis. €
+378 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
11,1 %
+37 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
5 939 €
+342 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
9,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 64 tis. € | 84 tis. € | 94 tis. € | 107 tis. € |
| Pridaná hodnota | 57 tis. € | 76 tis. € | 81 tis. € | 99 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 64 tis. € | 84 tis. € | 94 tis. € | 107 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −920 € | −518 € | −4 707 € | 9 252 € |
| Daň z príjmov | 82 € | 0 € | 960 € | 1 158 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 8 768 € | 9 498 € | 14 tis. € | 22 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 8 768 € | 9 498 € | 14 tis. € | 22 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 8 163 € | 7 707 € | 13 tis. € | 21 tis. € |
| Finančné účty | 605 € | 1 791 € | 166 € | 1 649 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 8 768 € | 9 498 € | 14 tis. € | 22 tis. € |
| Vlastné imanie | 1 059 € | 541 € | −4 167 € | 5 086 € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | −5 324 € | −6 244 € | −6 763 € | −11 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −920 € | −518 € | −4 707 € | 9 252 € |
| Záväzky | 7 709 € | 8 957 € | 18 tis. € | 17 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 6 263 € | 6 842 € | 16 tis. € | 16 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 1 446 € | 2 115 € | 1 710 € | 853 € |
Vývoj daňových povinností
21 registrovaných činností
Adresa Myslava 701, 04016 Košice, Slovenská republika
Adresa Myslava 701, 04016 Košice - mestská časť Myslava, Slovenská republika
Adresa Myslava 701, 04016 Košice, Slovenská republika
Adresa Myslava 701, 04016 Košice, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
REFOSBYT, s.r.o.
Pražská 502/4, 040 11 Košice - mestská časť Západ
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.