Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

Š & L stav, s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 36581305Smrekova 8/31, 053 11 SmižanyZaložené 2004

Obrat 2024

158 tis. €

−47 %
IČO
36581305
DIČ
2021854802
IČ DPH
SK2021854802, podľa §4, registrácia od piatok 1. októbra 2004
Sídlo
Š & L stav, s.r.o.Smrekova 8/31 053 11 Smižany
Dátum vzniku
štvrtok 1. júla 2004
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerMestský súd Košice, Sro/15109/V

Zisk 2024

−65 tis. €

−120 %

Aktíva

220 tis. €

−11 %

Vlastný kapitál

−43 tis. €

+11 %

Zadlženosť

119,3 %

Hrubá marža

12,3 %

−9,4 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

−120 %
−40 tis. €38 tis. €4 100 €−55 tis. €−13 tis. €17 tis. €−26 tis. €−36 tis. €−35 tis. €−29 tis. €−65 tis. €20142015201620172018201920202021202220232024

Tržby

−47 %
644 tis. €763 tis. €630 tis. €338 tis. €552 tis. €504 tis. €277 tis. €225 tis. €396 tis. €298 tis. €158 tis. €20142015201620172018201920202021202220232024

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

-41,0 %

−31 pp

Zisk / výnosy

ROA

-29,4 %

−17 pp

Rentabilita aktív

ROE

152,4 %

+91 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

1,12

−0,9 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

−64 tis. €

−117 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

-1,5 %

−1,5 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

24 tis. €

−16 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

-13,1 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

650 tis. €2014767 tis. €2015631 tis. €2016342 tis. €2017552 tis. €2018504 tis. €2019290 tis. €2020253 tis. €2021419 tis. €2022298 tis. €2023158 tis. €2024

Výkaz ziskov a strát

Položka2021202220232024
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru225 tis. €396 tis. €298 tis. €158 tis. €
Pridaná hodnota23 tis. €55 tis. €65 tis. €19 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti253 tis. €419 tis. €298 tis. €158 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení−36 tis. €−35 tis. €−29 tis. €−65 tis. €
Daň z príjmov0 €0 €0 €960 €

Aktíva

  • Neobežný majetok0 €
  • Obežný majetok220 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie−43 tis. €
  • Záväzky263 tis. €

Súvaha

Aktíva

Položka2021202220232024
Majetok celkom284 tis. €265 tis. €247 tis. €220 tis. €
Neobežný majetok5 673 €3 476 €1 279 €0 €
Dlhodobý hmotný majetok5 673 €3 476 €1 279 €0 €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok278 tis. €261 tis. €245 tis. €220 tis. €
Zásoby57 tis. €46 tis. €42 tis. €57 tis. €
Dlhodobé pohľadávky0 €15 tis. €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky193 tis. €183 tis. €136 tis. €147 tis. €
Finančné účty28 tis. €17 tis. €67 tis. €16 tis. €

Pasíva

Položka2021202220232024
Spolu vlastné imanie a záväzky284 tis. €265 tis. €247 tis. €220 tis. €
Vlastné imanie−57 tis. €−18 tis. €−48 tis. €−43 tis. €
Základné imanie6 640 €6 640 €6 640 €6 640 €
HV minulých rokov−28 tis. €−5 859 €−40 tis. €1 €
HV za účtovné obdobie po zdanení−36 tis. €−35 tis. €−29 tis. €−65 tis. €
Záväzky341 tis. €283 tis. €294 tis. €263 tis. €
Dlhodobé záväzky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé záväzky183 tis. €165 tis. €217 tis. €196 tis. €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé154 tis. €115 tis. €75 tis. €66 tis. €
Rezervy3 198 €3 115 €2 671 €329 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

2 880 €4 997 €2 884 €960 €0 €1 132 €0 €0 €0 €0 €960 €20142015201620172018201920202021202220232024
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie0 €Daňová povinnosť za obdobie103,33 €Nie
  • Index daňovej spoľahlivostiSpoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPVýška dlhu3 359,76 €Áno
  • Dlh v UnionVýška dlhu1 640,33 €Áno
  • Dlh v Sociálnej poisťovniVýška dlhu8 529,25 €Áno

Predmet podnikania

13 registrovaných činností

  • administratívne prácePlatné od štvrtok 1. júla 2004
  • fotokopírovaniePlatné od štvrtok 1. júla 2004
  • inžinierska činnosťPlatné od štvrtok 1. júla 2004
  • kresličské a konštruktérske prácePlatné od štvrtok 1. júla 2004
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja v rozsahu voľných živnostíPlatné od štvrtok 1. júla 2004
  • poradenská činnosť v oblasti stavebníctvaPlatné od štvrtok 1. júla 2004
  • reklamné a propagačné činnostiPlatné od štvrtok 1. júla 2004
  • sprostredkovanie obchodu a výroby v rozsahu voľných živnostíPlatné od štvrtok 1. júla 2004
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienPlatné od štvrtok 1. júla 2004
  • výkon činnosti stavbyvedúceho - pozemné stavbyPlatné od štvrtok 1. júla 2004

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

2 aktívnych z 3
  • Konateľod piatok 28. septembra 2007

    Adresa Pribinova 1125/59, 05311 Smižany, Slovenská republika

  • Konateľod štvrtok 1. júla 2004

    Adresa Pribinova 59, 05311 Smižany, Slovenská republika

  • Martin LehockýZaniknuté
    Konateľštvrtok 1. júla 2004 – štvrtok 8. novembra 2007

    Adresa Zelená 291/24, 05314 Spišský Štvrtok, Slovenská republika

Prepojené osoby

2 aktívnych z 5
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od streda 25. novembra 2009

    Adresa Pribinova 1125/59, 05311 Smižany, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad3 320 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od streda 25. novembra 2009

    Adresa Pribinova 59, 05311 Smižany, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad3 320 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.piatok 9. novembra 2007 – utorok 24. novembra 2009

    Adresa Pribinova 1125/59, 05311 Smižany, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad100 000 SKK
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.štvrtok 1. júla 2004 – utorok 24. novembra 2009

    Adresa Pribinova 59, 05311 Smižany, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad100 000 SKK
  • Martin LehockýZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.štvrtok 1. júla 2004 – štvrtok 8. novembra 2007

    Adresa Zelená 291/24, 05314 Spišský Štvrtok, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad100 000 SKK

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Mestský súd Košice
Číslo zápisu
Sro/15109/V
Hlavná činnosť
Výstavba obytných a neobytných budov
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
Š & L stav, s.r.o.

Sídlo spoločnosti

Š & L stav, s.r.o.

Smrekova 8/31, 053 11 Smižany

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.