Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36582891・Strelnica 2, 04801 Rožňava・Založené 2004
Obrat 2025
668 tis. €
+8,3 %Zisk 2025
40 tis. €
+318 %Aktíva
346 tis. €
+44 %Vlastný kapitál
111 tis. €
+56 %Zadlženosť
67,9 %
−2,4 ppHrubá marža
44,7 %
+7,3 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
6,0 %
+8,9 ppZisk / výnosy
ROA
11,5 %
+19 ppRentabilita aktív
ROE
35,9 %
+62 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,86
−3,4 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
45 tis. €
+409 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,8 %
+37 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−33 tis. €
−80 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
1,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 634 tis. € | 611 tis. € | 611 tis. € | 650 tis. € |
| Pridaná hodnota | 245 tis. € | 240 tis. € | 228 tis. € | 291 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 622 tis. € | 627 tis. € | 616 tis. € | 668 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −33 tis. € | −9 635 € | −18 tis. € | 40 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 3 840 € | 4 810 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 260 tis. € | 244 tis. € | 240 tis. € | 346 tis. € |
| Neobežný majetok | 95 tis. € | 112 tis. € | 99 tis. € | 152 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 95 tis. € | 112 tis. € | 99 tis. € | 152 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 165 tis. € | 132 tis. € | 140 tis. € | 194 tis. € |
| Zásoby | 29 tis. € | 25 tis. € | 23 tis. € | 32 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 125 tis. € | 92 tis. € | 101 tis. € | 130 tis. € |
| Finančné účty | 11 tis. € | 14 tis. € | 17 tis. € | 32 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 260 tis. € | 244 tis. € | 240 tis. € | 346 tis. € |
| Vlastné imanie | 98 tis. € | 89 tis. € | 71 tis. € | 111 tis. € |
| Základné imanie | 6 971 € | 6 971 € | 6 971 € | 6 971 € |
| HV minulých rokov | 16 tis. € | −17 tis. € | −26 tis. € | −44 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −33 tis. € | −9 635 € | −18 tis. € | 40 tis. € |
| Záväzky | 162 tis. € | 155 tis. € | 168 tis. € | 235 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 150 tis. € | 155 tis. € | 159 tis. € | 227 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 12 tis. € | 0 € | 9 598 € | 8 055 € |
Vývoj daňových povinností
6 registrovaných činností
Adresa Jablonov nad Turňou 282, 04943 Jablonov nad Turňou, Slovenská republika
Adresa Mlynská 127, 04945 Jovice, Slovenská republika
Adresa Jablonov nad Turňou 282, 04943 Jablonov nad Turňou, Slovenská republika
Adresa Jablonov nad Turňou 282, 04943 Jablonov nad Turňou, Slovenská republika
Adresa Mlynská 127, 04945 Jovice, Slovenská republika
Adresa Jablonov nad Turňou 282, 04943 Jablonov nad Turňou, Slovenská republika
Adresa Mlynská 127, 04945 Jovice, Slovenská republika
Adresa Jablonov nad Turňou 282, 04943 Jablonov nad Turňou, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.