Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36582972・Vinné 469, 07231 Vinné・Založené 2004
Obrat 2025
82 tis. €
−25 %Zisk 2025
21 tis. €
−41 %Aktíva
238 tis. €
+0,7 %Vlastný kapitál
218 tis. €
+11 %Zadlženosť
8,3 %
−8,1 ppHrubá marža
51,3 %
−5,3 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
25,2 %
−6,9 ppZisk / výnosy
ROA
8,7 %
−6,2 ppRentabilita aktív
ROE
9,5 %
−8,3 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
7,82
+63 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
23 tis. €
−48 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,0 %
−11 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
128 tis. €
+22 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-0,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 146 tis. € | 78 tis. € | 110 tis. € | 82 tis. € |
| Pridaná hodnota | 94 tis. € | 40 tis. € | 62 tis. € | 42 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 146 tis. € | 78 tis. € | 110 tis. € | 82 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 65 tis. € | 20 tis. € | 35 tis. € | 21 tis. € |
| Daň z príjmov | 17 tis. € | 6 005 € | 9 432 € | 2 316 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 209 tis. € | 191 tis. € | 236 tis. € | 238 tis. € |
| Neobežný majetok | 72 tis. € | 116 tis. € | 103 tis. € | 91 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 72 tis. € | 116 tis. € | 101 tis. € | 85 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 2 248 € | 5 358 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 138 tis. € | 75 tis. € | 133 tis. € | 147 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 77 tis. € | 61 tis. € | 30 tis. € | 41 tis. € |
| Finančné účty | 61 tis. € | 15 tis. € | 103 tis. € | 106 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 209 tis. € | 191 tis. € | 236 tis. € | 238 tis. € |
| Vlastné imanie | 142 tis. € | 162 tis. € | 197 tis. € | 218 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | 69 tis. € | 134 tis. € | 154 tis. € | 190 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 65 tis. € | 20 tis. € | 35 tis. € | 21 tis. € |
| Záväzky | 68 tis. € | 30 tis. € | 39 tis. € | 20 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 40 tis. € | 22 tis. € | 28 tis. € | 19 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
7 registrovaných činností
Adresa Vinné 651, 07231 Vinné, Slovenská republika
Adresa Vinné 651, 07231 Vinné, Slovenská republika
Adresa Vinné 651, 07231 Vinné, Slovenská republika
Adresa Vinné 651, 07231 Vinné, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.