Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36590916・Hornádska 10, 05501 Margecany・Založené 2005
Obrat 2025
150 tis. €
−0,9 %Zisk 2025
57 tis. €
−4,1 %Aktíva
198 tis. €
+11 %Vlastný kapitál
166 tis. €
−1,5 %Zadlženosť
16,2 %
+10 ppHrubá marža
84,7 %
−1,2 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
38,1 %
−1,3 ppZisk / výnosy
ROA
28,9 %
−4,4 ppRentabilita aktív
ROE
34,4 %
−1,0 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
6,95
−70 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
73 tis. €
−4,7 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,7 %
−0,5 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
168 tis. €
−1,0 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
12,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 115 tis. € | 131 tis. € | 146 tis. € | 150 tis. € |
| Pridaná hodnota | 99 tis. € | 114 tis. € | 125 tis. € | 127 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 115 tis. € | 131 tis. € | 151 tis. € | 150 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 35 tis. € | 50 tis. € | 60 tis. € | 57 tis. € |
| Daň z príjmov | 10 tis. € | 14 tis. € | 17 tis. € | 16 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | 10 tis. € | 14 tis. € | 17 tis. € | 16 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 204 tis. € | 181 tis. € | 179 tis. € | 198 tis. € |
| Neobežný majetok | 1 063 € | 1 003 € | 943 € | 883 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 1 063 € | 1 003 € | 943 € | 883 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 202 tis. € | 179 tis. € | 177 tis. € | 196 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 67 tis. € | 71 tis. € | 106 tis. € | 110 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 135 tis. € | 108 tis. € | 71 tis. € | 86 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 592 € | 699 € | 757 € | 870 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 204 tis. € | 181 tis. € | 179 tis. € | 198 tis. € |
| Vlastné imanie | 194 tis. € | 169 tis. € | 168 tis. € | 166 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 664 € | 664 € | 664 € | 664 € |
| HV minulých rokov | 152 tis. € | 112 tis. € | 101 tis. € | 101 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 35 tis. € | 50 tis. € | 60 tis. € | 57 tis. € |
| Záväzky | 9 373 € | 12 tis. € | 11 tis. € | 32 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 422 € | 782 € | 804 € | 1 015 € |
| Krátkodobé záväzky | 7 891 € | 9 791 € | 7 744 € | 28 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 1 060 € | 1 362 € | 2 107 € | 2 747 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
4 registrované činnosti
Adresa Hornádska 10, 05501 Margecany, Slovenská republika
Adresa Hornádska 10, 05501 Margecany, Slovenská republika
Adresa Hornádska 10, 05501 Margecany, Slovenská republika
Adresa Hornádska 10, 05501 Margecany, Slovenská republika
Adresa Hornádska 10, 05501 Margecany, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.