Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36595519・Pod horou 1162/67A, 04016 Košice - mestská časť Myslava・Založené 2005
Obrat 2025
194 tis. €
+3,8 %Zisk 2025
4 465 €
+50 %Aktíva
63 tis. €
+15 %Vlastný kapitál
36 tis. €
+14 %Zadlženosť
42,3 %
+0,7 ppHrubá marža
49,4 %
+17 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
2,3 %
+0,7 ppZisk / výnosy
ROA
7,1 %
+1,7 ppRentabilita aktív
ROE
12,3 %
+3,0 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,44
−28 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
5 606 €
+43 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
20,4 %
−4,1 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
9 497 €
−50 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
2,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 145 tis. € | 170 tis. € | 187 tis. € | 191 tis. € |
| Pridaná hodnota | 53 tis. € | 65 tis. € | 61 tis. € | 94 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 149 tis. € | 170 tis. € | 187 tis. € | 194 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 244 € | 1 656 € | 2 967 € | 4 465 € |
| Daň z príjmov | 393 € | 523 € | 960 € | 1 141 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 52 tis. € | 56 tis. € | 54 tis. € | 63 tis. € |
| Neobežný majetok | 4 194 € | 3 084 € | 16 tis. € | 32 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 4 194 € | 3 084 € | 16 tis. € | 32 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 48 tis. € | 53 tis. € | 38 tis. € | 31 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 20 tis. € | 22 tis. € | 17 tis. € | 18 tis. € |
| Finančné účty | 28 tis. € | 31 tis. € | 21 tis. € | 13 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 52 tis. € | 56 tis. € | 54 tis. € | 63 tis. € |
| Vlastné imanie | 27 tis. € | 29 tis. € | 32 tis. € | 36 tis. € |
| Základné imanie | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € |
| HV minulých rokov | 19 tis. € | 20 tis. € | 22 tis. € | 24 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 244 € | 1 656 € | 2 967 € | 4 465 € |
| Záväzky | 25 tis. € | 27 tis. € | 23 tis. € | 27 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 436 € | 821 € | 1 663 € | 1 762 € |
| Krátkodobé záväzky | 22 tis. € | 25 tis. € | 19 tis. € | 22 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 2 440 € | 1 651 € | 1 964 € | 3 297 € |
Vývoj daňových povinností
11 registrovaných činností
Adresa Kurská 886/19, 04022 Košice - mestská časť Dargovských hrdinov, Slovenská republika
Adresa Pod horou 1162/67A, 04016 Košice - mestská časť Myslava, Slovenská republika
Adresa Kurská 886/19, 04022 Košice - mestská časť Dargovských hrdinov, Slovenská republika
Adresa Pod horou 1162/67A, 04016 Košice - mestská časť Myslava, Slovenská republika
Adresa Pod horou 1162/67A, 04016 Košice - mestská časť Myslava, Slovenská republika
Adresa Húskova 27/1286, 04011 Košice, Slovenská republika
Adresa Húskova 27/1286, 04011 Košice, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
FLÓRA + s.r.o.
Pod horou 1162/67A, 04016 Košice - mestská časť Myslava
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.