Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36595578・Štefánikovo námestie 5, 052 01 Spišská Nová Ves・Založené 2005
Obrat 2025
52 tis. €
−11 %Zisk 2025
−17 tis. €
−247 %Aktíva
106 tis. €
−13 %Vlastný kapitál
95 tis. €
−16 %Zadlženosť
11,0 %
+2,5 ppHrubá marža
70,8 %
+2,3 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-33,6 %
−25 ppZisk / výnosy
ROA
-16,4 %
−12 ppRentabilita aktív
ROE
-18,5 %
−14 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
6,44
−40 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−17 tis. €
−305 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-5,8 %
+18 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
82 tis. €
−12 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
5,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 40 tis. € | 34 tis. € | 58 tis. € | 52 tis. € |
| Pridaná hodnota | 24 tis. € | 15 tis. € | 40 tis. € | 37 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 41 tis. € | 34 tis. € | 58 tis. € | 52 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 533 € | −25 tis. € | −5 039 € | −17 tis. € |
| Daň z príjmov | 413 € | 0 € | 960 € | 960 € |
| Daň z príjmov splatná | 413 € | 0 € | 960 € | 960 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 154 tis. € | 128 tis. € | 123 tis. € | 106 tis. € |
| Neobežný majetok | 39 tis. € | 28 tis. € | 20 tis. € | 9 103 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 39 tis. € | 28 tis. € | 20 tis. € | 9 103 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 115 tis. € | 99 tis. € | 102 tis. € | 97 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 248 € | 358 € | 381 € | 425 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 8 064 € | 6 455 € | 6 992 € | 12 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 106 tis. € | 92 tis. € | 95 tis. € | 85 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 379 € | 478 € | 600 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 154 tis. € | 128 tis. € | 123 tis. € | 106 tis. € |
| Vlastné imanie | 143 tis. € | 117 tis. € | 112 tis. € | 95 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 664 € | 664 € | 664 € | 664 € |
| HV minulých rokov | 134 tis. € | 135 tis. € | 110 tis. € | 105 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 533 € | −25 tis. € | −5 039 € | −17 tis. € |
| Záväzky | 11 tis. € | 11 tis. € | 10 tis. € | 12 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 8 185 € | 4 766 € | 899 € | −3 289 € |
| Krátkodobé záväzky | 2 900 € | 5 756 € | 9 550 € | 15 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
5 registrovaných činností
Adresa Jedľová 3484/11, 05201 Spišská Nová Ves, Slovenská republika
Adresa Hrnčiarska 2/27, 05201 Spišská Nová Ves, Slovenská republika
Adresa Hrnčiarska 2/27, 05201 Spišská Nová Ves, Slovenská republika
Adresa Jedľová 3484/11, 05201 Spišská Nová Ves, Slovenská republika
Adresa Hrnčiarska 2/27, 05201 Spišská Nová Ves, Slovenská republika
Adresa Slovenská 52/8, 05201 Spišská Nová Ves, Slovenská republika
Adresa Hrnčiarska 2/27, 05201 Spišská Nová Ves, Slovenská republika
Adresa Slovenská 52/8, 05201 Spišská Nová Ves, Slovenská republika
Adresa Hrnčiarska 2/27, 05201 Spišská Nová Ves, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.